Verkoop Hotline 036-7851687

Gebruik de zoek wizard om de onderdelen voor uw machine te vinden

Tuinmachines

Powertool machines

Bij twijfel of vragen stuur een foto via whatsapp: +31638008879
Kunt u het onderdeel niet vinden, klik dan hier om te lezen hoe wij vrijblijvend voor u het juiste onderdeel gaan zoeken.
Let er op dat sommige populaire machine modellen meerdere varianten kunnen hebben, controleer dan ook altijd de model sticker op het juiste model/artikel nummer.

Een letter of cijfer meer of minder in het model nummer kan betekenen dat de machine geheel andere onderdelen gebruikt.


Machines van hetzelfde merk wil dus nooit zeggen dat het ook hetzelfde onderdeel is.
Pagina(s) gevonden:
Weergave:
Messen houder voor Yard Force Amiro/Compact

Messen houder voor Yard Force Amiro/Compact Product code: GMBE-SP10270 …

Klik op details/kopen om alle geschikte machines te zien
Yard Force Achterwielen (set van 2) voor Amiro/compact robot maaiers

Yard Force Achterwielen (set van 2) voor Amiro/compact robot maaiers Product code: GMBE-SP11123 …

Klik op details/kopen om alle geschikte machines te zien
Yard Force Amiro Akku 20V / 2,0 Ah

Yard Force Amiro Akku 20V / 2,0 Ah …

Klik op details/kopen om alle geschikte machines te zien
Yard Force Voorwielen (set van 2) voor Amiro/compact robot maaiers

Yard Force Voorwielen (set van 2) voor Amiro/compact robot maaiers Product code: GMBE-SP10263 …

Klik op details/kopen om alle geschikte machines te zien
Pagina(s) gevonden:
Feedback van onze klanten
"goedde morgen alles is goed verlopen maar duurde wel een week"
Eddy Steensels


"Zeer tevreden! Super snelle afhandeling na de bestelling; had het bestelde artikel de dag erna al in huis!"
Paulien


"ik had een onderdeel nodig voor een hakselaar waarvan ik dacht dat die niet meer te repareren was. Uiteindelijk vond ik toch het stuk maar had mijn twijfels of het zou passen. Op mijn mailtje kreeg ik een heel goede uitleg van hun medewerker Giuliano die me vertelde dat er twee modellen waren maar wel met een klein verschil. Hij stuurde mij de foto's door en de afmetingen. Gelukkig, want ik zou een verkeerd model hebben besteld. Na een paar mails heen en weer heeft hij mij er heel goed doorheen geholpen. de week erna had ik het stuk in huis met de pakjesdienst en het past perfect. Heel hartelijk dank voor de begeleiding en de perfectie dienstverlening. verdient een dikke pluim !!!"
Aimé De Rocker


"Voor een Wolf A 340 e grasmaaier zocht ik een duwaskoppeling. Ik weet nu dat dit zo heet. Foto gemaakt en opgestuurd. Ondanks grote drukte kreeg ik snel een app om nog een foto van de modelsticker op te sturen. Ik kreeg toen in her weekend reactie met een aanbieding voor een verpakking met vervangingsset. Had deze week.ook al een verpakking wielasklemmen besteld en die werden na 2 dagen ook voor een zeer mooie prijs geleverd. Ik vind het een heel fijn bedrijf. Enige opmerking. De zoekfunctie op de site kan voor mij beter. Als je op Wolf zoekt dan ook graag in eerste instantie alleen producten van/voor Wolfgarten. Maar de service is voor mij onovertroffen."
Theo Goedendorp


"Gemakkelijk, overzichtelijk en snelle levering! Neem er dan graag de hoge verzendingskosten bij. Groeten, Sebastien."
Sebastien Bollen


"Gisteren een kettingspanner besteld, vanmiddag reeds geleverd bij mij thuis in België, wat een service! Ook een zeer duidelijk overzicht op de website, goede en snelle communicatie, een voorbeeld voor andere online shops! Mvg, Danny"
Lathouwers Danny