Hendel en knop (links) voor PowerPlus POWXG6102 / POWXG6104 / POWXG6106 / TELM-1800 is toegevoegd aan uw winkelwagen
Artikelnaam
Bouchon de réservoir pour PowerPlus POWEG9020
€ 12,36 (excl. 21% BTW)
€ 14,95
( incl. 21% BTW)
Spoel voor Gardena Trimmers
€ 8,22 (excl. 21% BTW)
€ 9,95
( incl. 21% BTW)
Bobine de coupe pour Wolf RQ-A, RQ250, GT815AC, GT830, entre autres
€ 7,40 (excl. 21% BTW)
€ 8,95
( incl. 21% BTW)
Levier et bouton (gauche) pour PowerPlus POWXG6102 / POWXG6104 / POWXG6106 / TELM-1800
€ 6,57 (excl. 21% BTW)
€ 7,95
( incl. 21% BTW)

Verzendkosten indicatie

Login voor uw persoonlijke verzend methodes en kosten: Login
Product aantal : 4

Verzend Methodeskosten
  PostNL verzending (Incl. Track en trace code )   € 6,66 (excl. 21% BTW)
€ 8,05
( incl. 21% BTW)
  Afhalen in Almere (Afhalen in Almere (uitsluitend op afspraak)
ma-vr: 10:00-18:00
U ontvangt een email om een afhaal afspraak te maken)   
€ 0,00
* Bij niet thuis wordt de zending automatisch bij uw buren aangeboden of naar een PostNL afhaal punt gebracht.

Order totalen indicatie

Subtotaal: € 34,55
PostNL verzending (Incl. Track en trace code ): € 6,66
BTW Hoog Nederland: € 8,65
Totaal: € 49,85

Spoed code

Feedback van onze klanten
"Had een aandrijfriem nodig voor mijn verticuteermachine vd gamma. Deze was nergens anders te krijgen. Op maandagavond besteld en op donderdag geleverd. Super tevreden, goede service."
Hoofs


"Opzoek naar een startkoort kwam ik via via op deze site. Mijn model nummer kwam niet overeen met het aangeboden model. Ik dacht laat ik een appje sturen, vrijdagmiddag om 17.42 wat schetst mijn verbazing meteen antwoord en een oplossing voor mijn probleem. Ik zeg dikke hele dikke prima! Hier kunnen veel bedrijven een voorbeeld aan nemen."
Horst Hoogland


"Dit is een ouderwets goed bedrijf met een ouderwets goede service-medewerker. Toen het toegestuurde onderdeel het verkeerde bleek te zijn (lag aan mij) heeft de medewerker stad en land afgezocht en het voor me gevonden. Niets dan lof. Rik Verbeek"
Rik Verbeek


"Het mes aanzetblok van mijn Atika LFH 2800 hakselaar was versleten. Besteld bij jullie webshop en na 2 dagen ontvangen. Netjes verpakt, en belangrijker nog: precies het goede onderdeel. Hakselaar werkt weer zoals vanouds. Dus hier spreekt een tevreden klant."
Willem Kooij


"Nog nooit meegemaakt!!!Mijn correspondent Domé haalde werkelijk alles uit de kast om mij behulpzaam te zijn en mijn bestelling tot een goed einde te brengen! Super service!"
Mark Didier


"Dank u wel, de spoel paste perfect."
Joop