Verkoop Hotline 036-7851687

Gebruik de zoek wizard om de onderdelen voor uw machine te vinden

Tuinmachines

Powertool machines

Bij twijfel of vragen stuur een foto via whatsapp: +31638008879
Kunt u het onderdeel niet vinden, klik dan hier om te lezen hoe wij vrijblijvend voor u het juiste onderdeel gaan zoeken.
Let er op dat sommige populaire machine modellen meerdere varianten kunnen hebben, controleer dan ook altijd de model sticker op het juiste model/artikel nummer.

Een letter of cijfer meer of minder in het model nummer kan betekenen dat de machine geheel andere onderdelen gebruikt.


Machines van hetzelfde merk wil dus nooit zeggen dat het ook hetzelfde onderdeel is.
Pagina(s) gevonden:
Weergave:
Spoel behuizing voor Al-ko, Bosch, Homebase, Homelite en Ryobi

Spoel behuizing voor Al-ko, Bosch, Homebase, Homelite en Ryobi Product code: GMBE-HL003L …

Klik op details/kopen om alle geschikte machines te zien
Spoel bevestiging Bout (Zwart) 5/16UNCx1/2" Rechtsom draad

Spoel bevestiging Bout (Zwart) 5/16UNCx1/2" Rechtsom draad Product code: GMBE-HL004L …

Klik op details/kopen om alle geschikte machines te zien
Spoel kop voor Homelite, Ryobi en Sovereign trimmers

Spoel kop voor Homelite, Ryobi en Sovereign trimmers Product code: GMBE-HL007 …

Klik op details/kopen om alle geschikte machines te zien
Trimmerspoel voor Homelite, Ikra, Performance Power, Ryobi  & andere bos maaiers en trimmers

Trimmerspoel voor Homelite, Ikra, Performance Power, Ryobi & andere bos maaiers en trimmers …

Klik op details/kopen om alle geschikte machines te zien
Pagina(s) gevonden:
Product groepen
Feedback van onze klanten
"Goed bereikbaat en vriendelijk te woord gestaan door de verkoop service. Kreeg alke informatie die ik nodig had"
Bart


"Geweldig goede vriendelijke en betrouwbare service. Chapeau."
Harrie Beckers


"twee aparte bestellingen gedaan (die wel gerelateerd waren), men heeft alles in één keer opgestuurd en een credit nota gemaakt voor de extra verzendkosten bij het benzinefiltertje nog een alternatief gedaan dag van de verzending nog een foto van de inhoud van het doosje gedaan volgende bestelling doe ik weer bij jullie, echt heel fijne ervaring"
Peter Evenblij


"Geachte heer, beste Domé, Onlangs heb ik een onderdeel besteld, dat ik keurig in huis heb ontvangen. Helaas bleek het niet het juiste onderdeel te zijn, iets dat buiten jouw en mijn schuld is gebeurd. Nadat we overleg hebben gehad over hoe dit op te lossen, heb je dit meteen netjes afgehandeld. Nu kan het wel de wettelijke regel zijn, dat dit zo hoort, maar desalniettemin wil ik je hartelijk danken voor het effectueren ervan. Je staat bij mij voortaan te boek als een aanrader! Met vriendelijke groet, Wil"
Wil


"Zeer gebruiksvriendelijke website, duidelijke gegevens van de onderdelen, eenvoudig bestellen."
Patrick Paul De Naeyer


"Goedemorgen Domé, Ik heb het grasmaaierblad ontvangen. Dank voor de service en de goede communicatie!"
Gerrit