Verkoop Hotline 036-7851687

Gebruik de zoek wizard om de onderdelen voor uw machine te vinden

Tuinmachines

Powertool machines

Bij twijfel of vragen stuur een foto via whatsapp: +31638008879
Kunt u het onderdeel niet vinden, klik dan hier om te lezen hoe wij vrijblijvend voor u het juiste onderdeel gaan zoeken.
Let er op dat sommige populaire machine modellen meerdere varianten kunnen hebben, controleer dan ook altijd de model sticker op het juiste model/artikel nummer.

Een letter of cijfer meer of minder in het model nummer kan betekenen dat de machine geheel andere onderdelen gebruikt.


Machines van hetzelfde merk wil dus nooit zeggen dat het ook hetzelfde onderdeel is.
Pagina(s) gevonden:
Weergave:
53,5cm Maaimes voor Honda HRB535, HRB536, HRD535, HRD536, HRG536C, HRH536, IZY 535 SDE

53,5cm Maaimes voor Honda HRB535, HRB536, HRD535, HRD536, HRG536C, HRH536, IZY 535 SDE Product…

Klik op details/kopen om alle geschikte machines te zien
Pagina(s) gevonden:
Product groepen
Feedback van onze klanten
"twee aparte bestellingen gedaan (die wel gerelateerd waren), men heeft alles in één keer opgestuurd en een credit nota gemaakt voor de extra verzendkosten bij het benzinefiltertje nog een alternatief gedaan dag van de verzending nog een foto van de inhoud van het doosje gedaan volgende bestelling doe ik weer bij jullie, echt heel fijne ervaring"
Peter Evenblij


"Ik was op zoek naar een draadspoel voor mijn gras trimmer. Via whatsapp perfect en snel geholpen! Als de spoel niet in de webshop staat echt de moeite om even na te vragen. Erg goede service"
Koen


"dhr Domé Giuliano heeft puik werk geleverd om te zoeken wat ik moest hebben! Ik dank hem bij deze hartelijk."
Jan Franckaert


"Een nieuwe afvalzak voor onze Skil bladblazer besteld,echter bij ontvangst bleek dit niet de juiste te zijn. Bleek het verkeerde typenummer te zijn,welke niet correspondeerde met de bestelorder. Na contact met de verkoper, konden we deze kostenloos retourneren,waarna het juiste artikel werd opgestuurd. Keurig opgelost. Verkoper reageert snel op e-mail. Perfecte service."
Dorst


"Geachte heer, beste Domé, Onlangs heb ik een onderdeel besteld, dat ik keurig in huis heb ontvangen. Helaas bleek het niet het juiste onderdeel te zijn, iets dat buiten jouw en mijn schuld is gebeurd. Nadat we overleg hebben gehad over hoe dit op te lossen, heb je dit meteen netjes afgehandeld. Nu kan het wel de wettelijke regel zijn, dat dit zo hoort, maar desalniettemin wil ik je hartelijk danken voor het effectueren ervan. Je staat bij mij voortaan te boek als een aanrader! Met vriendelijke groet, Wil"
Wil


"kon het onderdeel nergens vinden , tot ik op jullie site uitkwam , dadelijk (zondag ) besteld , en op dinsdag werden ze al geleverd , dat is nog es service"
Milis Jean - Pierre