Kettingzaag ketting met 31 schakels (032.043.31E) is toegevoegd aan uw winkelwagen
Artikelnaam
Kettingzaagolie Pro 1 Liter
€ 8,22 (excl. 21% BTW)
€ 9,95
( incl. 21% BTW)
Ketting (45 schakels) voor kettingzagen met 30cm (12-inch) zaagblad
€ 17,31 (excl. 21% BTW)
€ 20,95
( incl. 21% BTW)
Kettingzaag ketting met 31 schakels (032.043.31E)
€ 12,36 (excl. 21% BTW)
€ 14,95
( incl. 21% BTW)

Verzendkosten indicatie

Login voor uw persoonlijke verzend methodes en kosten: Login
Product aantal : 3

Verzend Methodeskosten
  PostNL verzending (Incl. Track en trace code )   € 6,66 (excl. 21% BTW)
€ 8,05
( incl. 21% BTW)
  Afhalen in Almere (Afhalen in Almere (uitsluitend op afspraak)
ma-vr: 10:00-18:00
U ontvangt een email om een afhaal afspraak te maken)   
€ 0,00
* Bij niet thuis wordt de zending automatisch bij uw buren aangeboden of naar een PostNL afhaal punt gebracht.

Order totalen indicatie

Subtotaal: € 37,89
PostNL verzending (Incl. Track en trace code ): € 6,66
BTW Hoog Nederland: € 9,35
Totaal: € 53,90

Spoed code

Feedback van onze klanten
"Zondag onderdeel besteld, dinsdag ontvangen, duidelijk beschrijving en foto’s van bestelling incl track en trace. Aanrader, top geleverd en geholpen door gras-maaier-bladen-enzo"
Henri Borgman


"Beste mijnheer, Ik heb de onderdelen binnengekregen en de kettingzaag doet het weer. Bedankt voor de goede service! Met vriendelijke groet, Dolf"
Dolf


"16 9 2025 een opvangzak bestelt voor een blad zuiger, deze worden niet meer verkocht door Skil. Maar in deze webshop heb ik toch een geschikte opvangzak gevonden van het merk Ryno. De verkoper heeft ons netjes geholpen met het kopen en uit leggen hoe dit zit, en had alle tijd voor ons, complimenten! Zeer betrouwbaar bedrijf, dus raad het iedereen aan."
Em Manders Heeswijk Dinther


"Fijne hulp bij het zoeken naar het juiste onderdeel van oudere machine. Snel resultaat."
Henk


"Na zeer goed geïnformeerd te zijn een accu gekocht voor mijn robotmaaier. Dit bleek toch niet de oorzaak van het defect, retour zenden was geen enkel probleem. Daarna uitvoerig contact over het probleem en er wordt super meegedacht ook in de meest kosten efficiënte oplossing wat ik niet vaak meemaak. Het probleem van mijn ergens anders aangeschafte robotmaaier wordt zeker opgelost, daar heb ik alle vertrouwen in! Kortom, ik kan grasmaaier bladen enzo zeer warm aanbevelen! ????"
Jacques


"Een nieuwe afvalzak voor onze Skil bladblazer besteld,echter bij ontvangst bleek dit niet de juiste te zijn. Bleek het verkeerde typenummer te zijn,welke niet correspondeerde met de bestelorder. Na contact met de verkoper, konden we deze kostenloos retourneren,waarna het juiste artikel werd opgestuurd. Keurig opgelost. Verkoper reageert snel op e-mail. Perfecte service."
Dorst