| "Hallo, der Schalter ist angekommen und auch eingebaut. Der Laubsauger funktioniert einwandfrei.
Vielen Dank für ihre Bemühungen.
M.f.G" Günter

|
| "Bestelling geplaatst, betaald, maar geen bevestiging..
Fake website waarschijnlijk?
Redactie: Inmiddels duidelijk dat er een incompleet email adres opgegeven was, en ja dan komt de mail niet aan." Anoniem

|
| "Fijne hulp bij het zoeken naar het juiste onderdeel van oudere machine.
Snel resultaat." Henk

|
| "Na zeer goed geïnformeerd te zijn een accu gekocht voor mijn robotmaaier. Dit bleek toch niet de oorzaak van het defect, retour zenden was geen enkel probleem.
Daarna uitvoerig contact over het probleem en er wordt super meegedacht ook in de meest kosten efficiënte oplossing wat ik niet vaak meemaak.
Het probleem van mijn ergens anders aangeschafte robotmaaier wordt zeker opgelost, daar heb ik alle vertrouwen in!
Kortom, ik kan grasmaaier bladen enzo zeer warm aanbevelen! ????" Jacques

|
| "Wat klein onderdelen kapot aan m,n strimmertje, bestelling gedaan en 100% in orde! goede communicatie, snelle nette levering en 100% feedback en service, ook voor kleine relatief goedkope onderdelen, super tevreden en een aanrader. Een voorbeeld voor velen." Hans Van Der Linden

|
| "Super goede after sales service.
Ik had nieuwe aandrijf riem voor grasmaaier nodig. GMBE had goede info over type nummers om met de originele Bosch nummers te vergelijken.
Na aankoop bleek de riem een beetje strak te zitten maar via whatsapp contact kreeg ik zelfs op zaterdag AVOND nog goede tips terug. Uiteindelijk draait mijn grasmaaier weer als een zonnetje. Dankjewel." Michiel

|