Artikelnaam
Schuurpapier driehoekig 3x90mm - K240 - 5 st.Kreator
€ 4,92 (excl. 21% BTW)
€ 5,95
( incl. 21% BTW)
Kettingzaagolie 2 Liter
€ 32,89 (excl. 21% BTW)
€ 39,80
( incl. 21% BTW)
Schuurpapier driehoekig 3x90mm - K80 - 5 st.
€ 4,92 (excl. 21% BTW)
€ 5,95
( incl. 21% BTW)
Robotmaaier / Grasmaaier anti gras plak spray
€ 9,88 (excl. 21% BTW)
€ 11,95
( incl. 21% BTW)

Verzendkosten indicatie

Login voor uw persoonlijke verzend methodes en kosten: Login
Product aantal : 7

Verzend Methodeskosten
  PostNL verzending (Incl. Track en trace code )   € 6,66 (excl. 21% BTW)
€ 8,05
( incl. 21% BTW)
  Afhalen in Almere (Afhalen in Almere (uitsluitend op afspraak)
ma-vr: 10:00-18:00
U ontvangt een email om een afhaal afspraak te maken)   
€ 0,00
* Bij niet thuis wordt de zending automatisch bij uw buren aangeboden of naar een PostNL afhaal punt gebracht.

Order totalen indicatie

Subtotaal: € 52,60
PostNL verzending (Incl. Track en trace code ): € 6,66
BTW Hoog Nederland: € 12,44
Totaal: € 71,70

Spoed code

Feedback van onze klanten
"Groot compliment voor het meedenken, aanbieden van opties. Ik heb het onderdeeltje al de volgende dag ontvangen. Ik kan weer aan de slag met mijn oude en trouwe grasmaaier. Top heer Domé"
Joanna Moree


"Hartelijke dank voor al de moeite die jullie gedaan hebben om mijn telefoonnummer te achterhalen en voor alsnog de snelle levering vanmorgen binnen gekregen."
Anoniem


"Super service! Ik kreeg dezelfde avond nog een mail met een foto van mijn bestelling en de volgende dag was het al geleverd (Belgie) Doe zo verder ????"
Andy Walravens


"Ongelooflijk gewoon. Ik had stukken nodig voor mijn grasmachine en hoewel die maar pas 1,5 jaar oud was kon ik er via mijn huidige dealer niet aan komen. Na wat speurwerk bij jullie terecht gekomen. Jullie hadden meteen gezegd dat het lang kon duren vooraleer je de juiste stukken zou hebben maar dat je ze zeker zou vinden. En ja hoor, na maanden wachten, de juiste stukken. Gisteren om 13u besteld, vanmorgen 9u30 al in België geleverd. Als dat geen service is. Dank je wel mannen!!!"
Luc Cherlet


"Het contact is zeer professioneel. Prima commutatieve vaardigheden. Zeer accuraat betrokken en eerlijk qua advies.Echte karakteristieken van een adviseur. Begeleiding en afhandeling bij het bestellen uitmuntend.Heb me nog nooit zo op mijn gemak gevoeld bij het bestellen van een product. Man van zijn woord. Ik ben zeer tevreden over alles Wat ik heb ervaren bij het bestellen van producten bij deze man /site Met Vriendelijke Groet, Ronald Appel CEO My handy-Hands events & Support"
Ronald Appel


"Een nieuwe afvalzak voor onze Skil bladblazer besteld,echter bij ontvangst bleek dit niet de juiste te zijn. Bleek het verkeerde typenummer te zijn,welke niet correspondeerde met de bestelorder. Na contact met de verkoper, konden we deze kostenloos retourneren,waarna het juiste artikel werd opgestuurd. Keurig opgelost. Verkoper reageert snel op e-mail. Perfecte service."
Dorst