Vetpers Pro (metaal navulbaar) voor neus tandwielen van kettingzaagbladen incl. vet is toegevoegd aan uw winkelwagen
Artikelnaam
Kettingzaagolie 2 Liter
€ 16,45 (excl. 21% BTW)
€ 19,90
( incl. 21% BTW)
Kettingzaagolie Pro 1 Liter
€ 8,22 (excl. 21% BTW)
€ 9,95
( incl. 21% BTW)
Summer motor oil SAE 30 HD, 0.6 L.
€ 8,22 (excl. 21% BTW)
€ 9,95
( incl. 21% BTW)
Carburetor for PowerPlus POW6047
€ 18,14 (excl. 21% BTW)
€ 21,95
( incl. 21% BTW)
Grease press Pro (metal refillable) for nose sprockets of chainsaw blades incl. grease
€ 13,18 (excl. 21% BTW)
€ 15,95
( incl. 21% BTW)

Verzendkosten indicatie

Login voor uw persoonlijke verzend methodes en kosten: Login
Product aantal : 6

Verzend Methodeskosten
  PostNL verzending (Incl. Track en trace code )   € 6,66 (excl. 21% BTW)
€ 8,05
( incl. 21% BTW)
  Afhalen in Almere (Afhalen in Almere (uitsluitend op afspraak)
ma-vr: 10:00-18:00
U ontvangt een email om een afhaal afspraak te maken)   
€ 0,00
* Bij niet thuis wordt de zending automatisch bij uw buren aangeboden of naar een PostNL afhaal punt gebracht.

Order totalen indicatie

Subtotaal: € 64,21
PostNL verzending (Incl. Track en trace code ): € 6,66
BTW Hoog Nederland: € 14,88
Totaal: € 85,75

Spoed code

Feedback van onze klanten
"Ik vind het jammer, maar ik heb mijn bestelling nog steeds niet ontvangen. Het betreft bestelling met nummer xxxxxxx besteld op dinsdag, 09 mei 2023. Kunnen jullie eens kijken wanneer ik de bestelling verwachten kan.
Hartelijke groet, Ed Tigchelaar
Redactie:
U heeft om 19:38 besteld, dus woensdag 10 Mei is uw bestelling verwerkt.
De verwachte levertijd stond op 7-14 dagen en uw bestelling staat inmiddels in de PostNL rolcontainer om maandag (22-5) aan u verzonden te worden.
Dus u heeft de bestelling binnen de verwachte levertijd dan in huis."
Ed Tigchelaar


"Prima geholpen. Ik had een beetje mijn bedenkingen over deze webshop omdat ik geen reviews kon vinden, buiten hun eigen website. Creditcard betaling haalde mij over de streep. Ze zijn kundig, weten waar ze over praten en reageren snel. Had contact via WhatsApp wat razendsnel ging. Producten zijn voorzien van een QR-code om als het nodig is een product nogmaals makkelijk te bestellen. Toch handig!"
Michiel


"Super dank voor de goede en snelle service .
De kwaliteit van de kapjes is inderdaad beter dan de originele worx

Met vriendelijke groet,
Peter"
Peter


"Hierbij wil ik u nog even laten weten dat alles past. Bedankt voor de snelle service."
Anoniem


"was zeer verbaasd dat ik op zondag antwoord krijg en ook nog binnen 5 minuten. snelle service en duidelijke site Doorgaan zo prima zaak"
Bert


"Ik had nog een oude grastrimmer van Black en Decker, de GL445. Ik zocht een vervanger van de dop van de spoel en vond die bij jullie. Binnen drie dagen in huis. De trimmer gaat nu alsnog weer een aantal jaren mee. Dank."
Jan Wentink