| "Geachte heer, beste Domé,
Onlangs heb ik een onderdeel besteld, dat ik keurig in huis heb ontvangen. Helaas bleek het niet het juiste onderdeel te zijn, iets dat buiten jouw en mijn schuld is gebeurd. Nadat we overleg hebben gehad over hoe dit op te lossen, heb je dit meteen netjes afgehandeld.
Nu kan het wel de wettelijke regel zijn, dat dit zo hoort, maar desalniettemin wil ik je hartelijk danken voor het effectueren ervan.
Je staat bij mij voortaan te boek als een aanrader!
Met vriendelijke groet,
Wil" Wil

|
| "Vanochtend spoel gezicht voor een accu-trimmer. Via internet gezocht en bij deze zaak uitgekomen. Over en weer enkele foto's uitgewisseld van de niet meer courante trimmer en daarbij werd ik keurig en snel geholpen door een van uw medewerkers. Super behandeling en uitstekende service. Zo hoort het !!! Dankjewel" Henk Suelmann

|
| "zeer goede service.
Ik had 2 dingen besteld waarvan er maar 1 op voorraad was !dezelfde avond al 1 reactie met 1 voorstel voor de bestelling. doe er dan maar 1 i.p.v. 2 die al betaald waren de volgende dag was het geld al terug gestord op mijn rekening.En het artikel 1 dag later bezorgd.de kwaliteit was beter dan wat er op had gezeten.bedankt voor de goede service." Jan Hutten

|
| "Prima service! snel verzonden en snel bezorgd. overigens past het onderdeel perfect! dikke 10!" Henri Van Loo

|
| "Het contact is zeer professioneel. Prima commutatieve vaardigheden.
Zeer accuraat betrokken en eerlijk qua advies.Echte karakteristieken van een adviseur.
Begeleiding en afhandeling bij het bestellen uitmuntend.Heb me nog nooit zo op mijn gemak
gevoeld bij het bestellen van een product. Man van zijn woord. Ik ben zeer tevreden over alles
Wat ik heb ervaren bij het bestellen van producten bij deze man /site
Met Vriendelijke Groet,
Ronald Appel
CEO My handy-Hands events & Support" Ronald Appel

|
| "Thanks for the good and rapid service.
Geo
Switzerland" Geo

|