Artikelnaam
Support de lame pour PowerPlus POWXQG7571
€ 10,70 (excl. 21% BTW)
€ 12,95
( incl. 21% BTW)
Kit de démarrage pour PowerPlus POWXG60240 Type D
€ 24,75 (excl. 21% BTW)
€ 29,95
( incl. 21% BTW)

Verzendkosten indicatie

Login voor uw persoonlijke verzend methodes en kosten: Login
Product aantal : 2

Verzend Methodeskosten
  PostNL verzending (Incl. Track en trace code )   € 6,66 (excl. 21% BTW)
€ 8,05
( incl. 21% BTW)
  Afhalen in Almere (Afhalen in Almere (uitsluitend op afspraak)
ma-vr: 10:00-18:00
U ontvangt een email om een afhaal afspraak te maken)   
€ 0,00
* Bij niet thuis wordt de zending automatisch bij uw buren aangeboden of naar een PostNL afhaal punt gebracht.

Order totalen indicatie

Subtotaal: € 35,45
PostNL verzending (Incl. Track en trace code ): € 6,66
BTW Hoog Nederland: € 8,84
Totaal: € 50,95

Spoed code

Feedback van onze klanten
"Perfect geregeld ,binnen de afgesproken datum was de bestelling op de plek."
Jm Houben.


"zeer goede service. Ik had 2 dingen besteld waarvan er maar 1 op voorraad was !dezelfde avond al 1 reactie met 1 voorstel voor de bestelling. doe er dan maar 1 i.p.v. 2 die al betaald waren de volgende dag was het geld al terug gestord op mijn rekening.En het artikel 1 dag later bezorgd.de kwaliteit was beter dan wat er op had gezeten.bedankt voor de goede service."
Jan Hutten


"Geachte heer, beste Domé, Onlangs heb ik een onderdeel besteld, dat ik keurig in huis heb ontvangen. Helaas bleek het niet het juiste onderdeel te zijn, iets dat buiten jouw en mijn schuld is gebeurd. Nadat we overleg hebben gehad over hoe dit op te lossen, heb je dit meteen netjes afgehandeld. Nu kan het wel de wettelijke regel zijn, dat dit zo hoort, maar desalniettemin wil ik je hartelijk danken voor het effectueren ervan. Je staat bij mij voortaan te boek als een aanrader! Met vriendelijke groet, Wil"
Wil


"Zeer snelle en gerichte service.. Als het momenteel niet in het aanbod ligt, gewoon effe Appen en binnen de kortste keer kan het ook via deze webshop besteld worden. Zeer correct geprijsde artikelen. Een zeer tevreden klant !!"
Nico Vanhaeren


"Super Kommunikation! Bestelltes Teil war zunächst nicht lieferbar, worauf direkt eine Nachricht gesendet wurde. 3h später wurde das Teil aber versendet. Vielen Dank für die schnelle Lieferung!!!"
Markus


"goede eerste ervaring, snel antwoord gekregen op mijn vraag, prima advies gekregen, daarna de bestelling de volgende dag in huis. Netjes en goed voor elkaar !"
Robert