Maaiblad adapter voor Daye DYM1578-84 is toegevoegd aan uw winkelwagen
Artikelnaam
Klingenadapter für Daye DYM1578-84
€ 15,66 (excl. 21% BTW)
€ 18,95
( incl. 21% BTW)

Verzendkosten indicatie

Login voor uw persoonlijke verzend methodes en kosten: Login
Product aantal : 1

Verzend Methodeskosten
  PostNL verzending (Incl. Track en trace code )   € 6,66 (excl. 21% BTW)
€ 8,05
( incl. 21% BTW)
  Afhalen in Almere (Afhalen in Almere (uitsluitend op afspraak)
ma-vr: 10:00-18:00
Voeg in het opmerkingen veld hieronder de gewenste dag en tijdsindicatie in)   
€ 0,00
* Bij niet thuis wordt de zending automatisch bij uw buren aangeboden of naar een PostNL afhaal punt gebracht.

Order totalen indicatie

Subtotaal: € 15,66
PostNL verzending (Incl. Track en trace code ): € 6,66
BTW Hoog Nederland: € 4,69
Totaal: € 27,00

Spoed code

Feedback van onze klanten
"Groot compliment voor het meedenken, aanbieden van opties. Ik heb het onderdeeltje al de volgende dag ontvangen. Ik kan weer aan de slag met mijn oude en trouwe grasmaaier. Top heer Domé"
Joanna Moree


"Het ging allemal vrij vlot. Ik vind de website bijna te precies. De hele tijd onnodige items. Ik denk dat de site voor pc en laptop is ontworpen. Op de telefoon is het dan te onoverzichtelijk. Het werkt wel allemaal goed. Het belangrijkste is dat mijn reservemes er was. Daar heeft de winkeleigenaar goed naar gezocht. Fijn dat ik het ook kon afhalen."
Jupio


"Whats app gestuurd en gelijk contact Ze hebben gezocht naar het artikel door mijn foto's en een goed advies gegeven. Gelijk besteld en de andere dag al binnen. Het paste perfect en kan weer verder met mijn grastrimmer Toppie ga zo door"
Adriana


"Helaas wat minder vlotte levering aan mijn kant. De informatievoorziening kan ook wat beter. Ben eigenlijk beetje teleurgesteld. En zit na dagen wachten nog altijd zonder onderdelen
Redactie
Wellicht kunt u het bestelnummer doorgeven dan gaan we kijken of we er iets over kunnen vinden."
Henk


"Hi Domé
Dank voor het sturen.
Het blad past inderdaad!"
Annette


"Een vlugge bediening ook wordt ge goed ingelicht .."
Georges Friant