Verkoop Hotline 036-7851687

Gebruik de zoek wizard om de onderdelen voor uw machine te vinden

Tuinmachines

Powertool machines

Bij twijfel of vragen stuur een foto via whatsapp: +31638008879
Kunt u het onderdeel niet vinden, klik dan hier om te lezen hoe wij vrijblijvend voor u het juiste onderdeel gaan zoeken.
Let er op dat sommige populaire machine modellen meerdere varianten kunnen hebben, controleer dan ook altijd de model sticker op het juiste model/artikel nummer.

Een letter of cijfer meer of minder in het model nummer kan betekenen dat de machine geheel andere onderdelen gebruikt.


Machines van hetzelfde merk wil dus nooit zeggen dat het ook hetzelfde onderdeel is.

Toon: 

Pagina(s) gevonden:
Weergave:
Contactsleutel voor diverse zitmaaiers

Contactsleutel voor diverse zitmaaiers Product code: …

Klik op details/kopen om alle geschikte machines te zien
Stuureenheid boven links voor

Stuureenheid boven links voor Product code: …

Klik op details/kopen om alle geschikte machines te zien
Pagina(s) gevonden:
Feedback van onze klanten
"Perfect geholpen via telefoon voor het correcte type riem, aanrader!!!"
Steven Keller


"Ondanks het ontbreken van en niet door kunnen geven van de nodige gegevens en vooral door het geduld en inzet van Dome Giuliano is mijn onderdeel van de kettingzaag op tijd bezorgd. Dome verdiend loonsverhoging ????????"
Hans V. Deventer


"kon het onderdeel nergens vinden , tot ik op jullie site uitkwam , dadelijk (zondag ) besteld , en op dinsdag werden ze al geleverd , dat is nog es service"
Milis Jean - Pierre


"Zondag onderdeel besteld, dinsdag ontvangen, duidelijk beschrijving en foto’s van bestelling incl track en trace. Aanrader, top geleverd en geholpen door gras-maaier-bladen-enzo"
Henri Borgman


"ik heb een onderdeel van mijn bosch kantenmaaier besteld. Dome stuurde mij een berichtje of ik het exacte typenummer wilde geven omdat hij twijfelde of ik het juiste onderdeel had besteld. Blijkt dat hij gelijk had en toch een andere nodig had. Toen het artikel binnen was ging ik net met vakantie, dus hij heeft opgestuurd toen ik weer terug was. Super goede service! Tevens is mijn vraag over het vervangen super snel beantwoord en kan ik de machine weer naar tevredenheid gebruiken. Ik kan dit bedrijf absoluut aanbevelen, super service!"
Barbara


"De aankondiging van verzending per mail , met een foto van het pakketje , maakt jullie bedrijf wel uitzonderlijk . Je weet wat je besteld hebt , nu zie je het ook . De ontvangst , de volgende dag , per Post. NL was perfect . De producten passen en het apparaat werkt weer naar behoren ."
Ronald Broeren , Hamont-achel , België