Artikelnaam
Binnen kabel met cylindervorm van Ø: 7,5x8mm Lengte : 1500mm Ø: 3mm
€ 4,92 (excl. 21% BTW)
€ 5,95
( incl. 21% BTW)

Verzendkosten indicatie

Login voor uw persoonlijke verzend methodes en kosten: Login
Product aantal : 1

Verzend Methodeskosten
  PostNL verzending (Incl. Track en trace code )   € 6,66 (excl. 21% BTW)
€ 8,05
( incl. 21% BTW)
  Afhalen in Almere (Afhalen in Almere (uitsluitend op afspraak)
ma-vr: 10:00-18:00
Voeg in het opmerkingen veld hieronder de gewenste dag en tijdsindicatie in)   
€ 0,00
* Bij niet thuis wordt de zending automatisch bij uw buren aangeboden of naar een PostNL afhaal punt gebracht.

Order totalen indicatie

Subtotaal: € 4,92
PostNL verzending (Incl. Track en trace code ): € 6,66
BTW Hoog Nederland: € 2,43
Totaal: € 14,00

Spoed code

Feedback van onze klanten
"Zeer snelle en gerichte service.. Als het momenteel niet in het aanbod ligt, gewoon effe Appen en binnen de kortste keer kan het ook via deze webshop besteld worden. Zeer correct geprijsde artikelen. Een zeer tevreden klant !!"
Nico Vanhaeren


"Top Händler, sehr aufmerksam, freundlich und hilfsbereit. Schnelle und reibungslose Rückabwicklung! Vielen Dank!"
Philipp


"Behulpzaam ... vlugge service en levering.... TOP zonder meer."
De Becker


"Geweldig goede vriendelijke en betrouwbare service. Chapeau."
Harrie Beckers


"Een geweldig fijne ervaring was dit gewoon lekker de mogelijkheid om losse onderdelen voor je gras striemer te kunnen kopen en dat alles ook nog tegen voordelige prijzen waardoor dit ook nog bijdraagt aan een duurzame oplossing door in plaats van een heel nieuw apparaat aan te schaffen dus goed voor het milieu maar ook voor je portemonnee . Spoel deksel voor Black and Decker Trimmer was binnen een dag afgeleverd plus een QR bestelcode voor als het onverhoopt nog eens nodig mocht zijn om dit item te bestellen . Mijn waardering voor deze webshop is dikke tien sterren maar helaas kun je er maar vijf geven!"
M.a.millenaar


"Bonjour Je viens de recevoir aujourd'hui la pièce de clé de sécurité et c'est le bon produit adapté à ma tondeuse qui a démarré tout de suite. Merci beaucoup de votre assistance de bienveillance. Cordialement"
José