Artikelnaam
Spulen-Kit für PowerPlus POWXG50100
€ 13,18 (excl. 21% BTW)
€ 15,95
( incl. 21% BTW)
Sommermotoröl SAE 30 HD, 0,6 l.
€ 8,22 (excl. 21% BTW)
€ 9,95
( incl. 21% BTW)
Getriebekopf für Stihl FS 130 / FS 130R
€ 104,92 (excl. 21% BTW)
€ 126,95
( incl. 21% BTW)
Bio-Kettensägenöl 1 Liter
€ 10,70 (excl. 21% BTW)
€ 12,95
( incl. 21% BTW)

Verzendkosten indicatie

Login voor uw persoonlijke verzend methodes en kosten: Login
Product aantal : 5

Verzend Methodeskosten
  PostNL verzending (Incl. Track en trace code )   € 6,66 (excl. 21% BTW)
€ 8,05
( incl. 21% BTW)
  Afhalen in Almere (Afhalen in Almere (uitsluitend op afspraak)
ma-vr: 10:00-18:00
U ontvangt een email om een afhaal afspraak te maken)   
€ 0,00
* Bij niet thuis wordt de zending automatisch bij uw buren aangeboden of naar een PostNL afhaal punt gebracht.

Order totalen indicatie

Subtotaal: € 149,38
PostNL verzending (Incl. Track en trace code ): € 6,66
BTW Hoog Nederland: € 32,77
Totaal: € 188,80

Spoed code

Feedback van onze klanten
"Gisteren een kettingspanner besteld, vanmiddag reeds geleverd bij mij thuis in België, wat een service! Ook een zeer duidelijk overzicht op de website, goede en snelle communicatie, een voorbeeld voor andere online shops! Mvg, Danny"
Lathouwers Danny


"Wat een geweldige service! Ik had een nieuw pompje voor de benzinetoevoer van mijn heggenschaar nodig en bestelde naar wat ik dacht een nieuwe. Het membraam welke ik besteld had bleek een pakking te zijn dus dat ging mis. Ik belde naar het hotline nummer, er werd niet opgenomen maar na 3 minuten werd ik teruggebeld door de eigenaar. Deze meneer was enorm klantgericht en heeft mij fantastisch te woord gestaan en geholpen met het vinden van de juiste primer bulb. Vijf sterren is veel te weinig voor deze Webshop hij verdient het dubbele aantal !!!"
Jan Boumans


"Snelle levering, goed verpakt.."
J.j.scholte


"Heel efficiënt. Geweldige service, snelste levering ooit."
Hugo Jachmann


"Fantastisch geholpen met onderdelen voor een WorX robotmaaier. Na reparatie hield de maaier er helaas om andere reden mee op (er ging nog meer kapot) Nog niet gebruikte onderdelen retour gezonden en deze zijn dezelfde dag nog gecrediteerd. Ik ga hier zeker terugkomen mocht ik in de toekomst tuinmachine onderdelen nodig hebben."
Henk


"Nadat ik een foute bestelling gedaan had, heb ik telefonisch contact gehad ik werd heel goed geholpen, zelfs geholpen met het zoeken naar het juiste product en werd opgestuurd. Zeer tevreden."
Ed Joris