Kettingzaagolie 2 Liter is toegevoegd aan uw winkelwagen
Artikelnaam
Aandrijfriem voor PowerPlus POWXG60240 Type D
€ 12,36 (excl. 21% BTW)
€ 14,95
( incl. 21% BTW)
45,7cm Maaimes voor Oleo-Mac MAX 48 TBX Plus-Cut & Efco LR 48 TBXE Plus-Cut
€ 43,76 (excl. 21% BTW)
€ 52,95
( incl. 21% BTW)
Kettingzaagolie Pro 1 Liter
€ 8,22 (excl. 21% BTW)
€ 9,95
( incl. 21% BTW)
Zomer motorolie SAE 30 HD, 0,6 L
€ 16,45 (excl. 21% BTW)
€ 19,90
( incl. 21% BTW)
Kettingzaagolie 2 Liter
€ 8,22 (excl. 21% BTW)
€ 9,95
( incl. 21% BTW)

Verzendkosten indicatie

Login voor uw persoonlijke verzend methodes en kosten: Login
Product aantal : 6

Verzend Methodeskosten
  PostNL verzending (Incl. Track en trace code )   € 6,66 (excl. 21% BTW)
€ 8,05
( incl. 21% BTW)
  Afhalen in Almere (Afhalen in Almere (uitsluitend op afspraak)
ma-vr: 10:00-18:00
U ontvangt een email om een afhaal afspraak te maken)   
€ 0,00
* Bij niet thuis wordt de zending automatisch bij uw buren aangeboden of naar een PostNL afhaal punt gebracht.

Order totalen indicatie

Subtotaal: € 89,01
PostNL verzending (Incl. Track en trace code ): € 6,66
BTW Hoog Nederland: € 20,09
Totaal: € 115,75

Spoed code

Feedback van onze klanten
"De Heer Giuliano
 
Ik heb net het mes ontvangen en het is het goede mes.
Ik wil U bedanken voor de goede service aan mij.
 
Gr.
Frans"
Frans


"Zeer te spreken over de service voor de volgende klus gaan we zeker weer als eerste kijken op de site voor bijvoorbeeld onderdelen of wat het mag zijn!! Vriendelijke mensen."
Andreas


"Ik kende deze webwinkel niet, maar de geschikte spoelcover voor mijn grastrimmer kon ik nergens anders vinden, dus gewoon maar geprobeerd. Een dag na het bestellen bestellen had ik het juiste product al in huis. Prima service: snelle en duidelijke communicatie en via de meegestuurde track en trace link zag ik gisteren al dat het snel zou gaan. Veel dank! En aan te bevelen dus, dit adres."
Anneke


"Parts arrived earlier than predicted -exactly what was needed. Now fitted and mower working perfectly - thanks !"
Michael Mulholland


"Het pakje is aangekomen en de spoel past keurig in onze works grastrimmer.
Evengoed nog snel in huis...
Dank je wel voor de snelle en goede service

Vriendelijke Groet,
Clasien"
Clasien


"Na zeer goed geïnformeerd te zijn een accu gekocht voor mijn robotmaaier. Dit bleek toch niet de oorzaak van het defect, retour zenden was geen enkel probleem. Daarna uitvoerig contact over het probleem en er wordt super meegedacht ook in de meest kosten efficiënte oplossing wat ik niet vaak meemaak. Het probleem van mijn ergens anders aangeschafte robotmaaier wordt zeker opgelost, daar heb ik alle vertrouwen in! Kortom, ik kan grasmaaier bladen enzo zeer warm aanbevelen! ????"
Jacques