Artikelnaam
Kettingzaagolie Pro 1 Liter
€ 57,54 (excl. 21% BTW)
€ 69,62
( incl. 21% BTW)
Kettingzaagolie 2 Liter
€ 74,01 (excl. 21% BTW)
€ 89,55
( incl. 21% BTW)
Beschermhoes zit maaiers (203 x 127 x 137cm)
€ 37,15 (excl. 21% BTW)
€ 44,95
( incl. 21% BTW)
Huile de tronçonneuse bio 1 litre
€ 42,81 (excl. 21% BTW)
€ 51,80
( incl. 21% BTW)
Summer motor oil SAE 30 HD, 0.6 L.
€ 8,22 (excl. 21% BTW)
€ 9,95
( incl. 21% BTW)
Steel cable end with bayonet - For cable with max Ø 2.5mm
€ 4,09 (excl. 21% BTW)
€ 4,95
( incl. 21% BTW)
Grease press Pro (metal refillable) for nose sprockets of chainsaw blades incl. grease
€ 13,18 (excl. 21% BTW)
€ 15,95
( incl. 21% BTW)
Serre-câble pour John Deere RUN41
€ 11,53 (excl. 21% BTW)
€ 13,95
( incl. 21% BTW)
Câble intérieur avec oeil de Ø : 6,5 mm - Longueur : 2000 mm Ø : 2,5 mm
€ 4,92 (excl. 21% BTW)
€ 5,95
( incl. 21% BTW)
Câble intérieur avec oeil de Ø : 8,5 mm - Longueur : 2000 mm Ø : 3,0 mm
€ 4,92 (excl. 21% BTW)
€ 5,95
( incl. 21% BTW)

Verzendkosten indicatie

Login voor uw persoonlijke verzend methodes en kosten: Login
Product aantal : 27

Verzend Methodeskosten
  PostNL verzending (Incl. Track en trace code )   € 6,66 (excl. 21% BTW)
€ 8,05
( incl. 21% BTW)
  Afhalen in Almere (Afhalen in Almere (uitsluitend op afspraak)
ma-vr: 10:00-18:00
U ontvangt een email om een afhaal afspraak te maken)   
€ 0,00
* Bij niet thuis wordt de zending automatisch bij uw buren aangeboden of naar een PostNL afhaal punt gebracht.

Order totalen indicatie

Subtotaal: € 258,37
PostNL verzending (Incl. Track en trace code ): € 6,66
BTW Hoog Nederland: € 55,65
Totaal: € 320,68

Spoed code

Feedback van onze klanten
"Het mes aanzetblok van mijn Atika LFH 2800 hakselaar was versleten. Besteld bij jullie webshop en na 2 dagen ontvangen. Netjes verpakt, en belangrijker nog: precies het goede onderdeel. Hakselaar werkt weer zoals vanouds. Dus hier spreekt een tevreden klant."
Willem Kooij


"Geweldig goed geholpen....heel goed en eerlijk advies....heel veel geduld...al met al helemaal top...echt aan te raden ."
Henk Zeller


"Prima geholpen, met het vinden van de juiste tandriem. Eerlijke en snelle reactie via whatsapp. Aanrader!! Berrie"
Berrie


"ik had een onderdeel nodig voor een hakselaar waarvan ik dacht dat die niet meer te repareren was. Uiteindelijk vond ik toch het stuk maar had mijn twijfels of het zou passen. Op mijn mailtje kreeg ik een heel goede uitleg van hun medewerker Giuliano die me vertelde dat er twee modellen waren maar wel met een klein verschil. Hij stuurde mij de foto's door en de afmetingen. Gelukkig, want ik zou een verkeerd model hebben besteld. Na een paar mails heen en weer heeft hij mij er heel goed doorheen geholpen. de week erna had ik het stuk in huis met de pakjesdienst en het past perfect. Heel hartelijk dank voor de begeleiding en de perfectie dienstverlening. verdient een dikke pluim !!!"
Aimé De Rocker


"Ondanks het ontbreken van en niet door kunnen geven van de nodige gegevens en vooral door het geduld en inzet van Dome Giuliano is mijn onderdeel van de kettingzaag op tijd bezorgd. Dome verdiend loonsverhoging ????????"
Hans V. Deventer


"I received fantastic service. The parts were exactly as stated and the delivery was very fast. 100% recommendation."
Padraig