Verkoop Hotline 036-7851687
Feedback van onze klanten
"Ik stuurde op zaterdag een vraag. Ik kreeg ONMIDDELIJK een antwoord! Er moest even wat opzoek werk gedaan worden. En ja hoor zelfs op zondag direct antwoord. Als het goed is mag het ook geweten zijn!!! Nogmaals mijn dank!!"
Sanne


"16 9 2025 een opvangzak bestelt voor een blad zuiger, deze worden niet meer verkocht door Skil. Maar in deze webshop heb ik toch een geschikte opvangzak gevonden van het merk Ryno. De verkoper heeft ons netjes geholpen met het kopen en uit leggen hoe dit zit, en had alle tijd voor ons, complimenten! Zeer betrouwbaar bedrijf, dus raad het iedereen aan."
Em Manders Heeswijk Dinther


"Geachte heer, beste Domé, Onlangs heb ik een onderdeel besteld, dat ik keurig in huis heb ontvangen. Helaas bleek het niet het juiste onderdeel te zijn, iets dat buiten jouw en mijn schuld is gebeurd. Nadat we overleg hebben gehad over hoe dit op te lossen, heb je dit meteen netjes afgehandeld. Nu kan het wel de wettelijke regel zijn, dat dit zo hoort, maar desalniettemin wil ik je hartelijk danken voor het effectueren ervan. Je staat bij mij voortaan te boek als een aanrader! Met vriendelijke groet, Wil"
Wil


"Goede en snelle levering en voor een paar centen de reparatie uitgevoerd"
Van Der Biezen


"Ondanks het ontbreken van en niet door kunnen geven van de nodige gegevens en vooral door het geduld en inzet van Dome Giuliano is mijn onderdeel van de kettingzaag op tijd bezorgd. Dome verdiend loonsverhoging ????????"
Hans V. Deventer


"Na een telefoontje, omdat er een verkeerd artikel geleverd was, de volgende dag de juiste bestelling gekregen. Snelle top service."
Anita