Zomer motorolie SAE 30 HD, 0,6 L is toegevoegd aan uw winkelwagen
Artikelnaam
Multigrade olie SAE30 (API SF/CC) 0.6 liter voor 4-takt motoren
€ 7,40 (excl. 21% BTW)
€ 8,95
( incl. 21% BTW)
31 cm Grasmaaierblad voor Challenge CLMF2031A 18v draadloos
€ 18,14 (excl. 21% BTW)
€ 21,95
( incl. 21% BTW)
Zomer motorolie SAE 30 HD, 0,6 L
€ 16,45 (excl. 21% BTW)
€ 19,90
( incl. 21% BTW)

Verzendkosten indicatie

Login voor uw persoonlijke verzend methodes en kosten: Login
Product aantal : 4

Verzend Methodeskosten
  PostNL verzending (Incl. Track en trace code )   € 6,66 (excl. 21% BTW)
€ 8,05
( incl. 21% BTW)
  Afhalen in Almere (Afhalen in Almere (uitsluitend op afspraak)
ma-vr: 10:00-18:00
U ontvangt een email om een afhaal afspraak te maken)   
€ 0,00
* Bij niet thuis wordt de zending automatisch bij uw buren aangeboden of naar een PostNL afhaal punt gebracht.

Order totalen indicatie

Subtotaal: € 41,98
PostNL verzending (Incl. Track en trace code ): € 6,66
BTW Hoog Nederland: € 10,21
Totaal: € 58,85

Spoed code

Feedback van onze klanten
"Samen met de mail met de factuur kregen we als verassend als extra bijlage van de mail een heuse foto van de transportdoos met het door ons gevraagde product daarin. Wegens heel recente ervaringen met verkeerde bestellingen / leveringen vinden we deze manier van werken FANTASTISCH. Dit is de eerste keer dat we dit meemaakten en hopen dat andere leveranciers deze handelswijze over gaan nemen. Onze complimenten"
Hein Asscherickx


"Geachte heer Giuliano, Op 26 mei 2021 bestelde ik bij u een Draadspoel voor Florabest FRT 550. Inmiddels is deze spoel dtv Postnl geleverd. Ik ben niet tevreden over dit product. Nadat ik de draadspoel had gemonteerd bemerkte ik dat de roterende draden binnen de kortste keren afbraken. Kennelijk is de weekmaker uit het plastic draad verdwenen waardoor deze bij de minste buigingskracht breekt. Naar ik vermoed is dit een product wat een tijd in het magazijn heeft gelegen. Kunt u mij helpen aan een draadspoel van een recentere productie datum. Hoor graag op korte termijn van u. Mvg, Dick van Raaij

Reactie: In uw brief schrijft u “bij het minste geringste aanraking van de houten kant borden breekt het spoel draad af”. En dat u uit noodzaak toch de gehele spoel verbruikt heeft. Gras timmer spoelen zijn niet bedoeld om tegen harde oppervlakten te gebruiken zoals hout, steen, kiezels of takjes. Het zijn spoelen voor het trimmen van gras. Daarnaast verbruikt u het product alsnog volledig, terwijl u al heeft geconstateerd dat het niet werkt."
D. Van Raaij


"Livraison très rapide. La commande correspond exactement à mes attentes. Je recommande vivement cette entreprise."
Dede


"Heb zojuist het onderdeel binnen van mijn Ferrex bosmaaier, destijds bij ALDI gekocht. Zeer fijn apparaat, maar nu was de kop versleten. Alles afgezocht naar een vervanging, maar bleek dat de schroefdraad overal net even anders is. Deze kop past perfect!! Heel erg blij mee!! Snel geleverd ook!!"
Frank


"goede eerste ervaring, snel antwoord gekregen op mijn vraag, prima advies gekregen, daarna de bestelling de volgende dag in huis. Netjes en goed voor elkaar !"
Robert


"Op 3 september gebeld i.v.m. een afgebroken beugel voor een oude Wolf grasmaaier. Na wat foto's via whatsapp gestuurd te hebben werd er een beugel gevonden die waarschijnlijk de juiste zou zijn. Stond uiteraard niet op de site maar werd er voor mij bijgezet zodat ik die bestellen kon. Vandaag de beugel ontvangen en past perfect. De hele manier van doen, de uitleg, tijd en moeite om het juiste artikel te vinden, gewoon perfect. Service die je helaas bij veel bedrijven niet meer meemaakt. Mocht ik nog eens een onderdeel nodig hebben dan weet ik nu waar ik zijn moet."
Collette