Uw winkelmandje is leeg!

Volgende

Feedback van onze klanten
"Een nieuwe afvalzak voor onze Skil bladblazer besteld,echter bij ontvangst bleek dit niet de juiste te zijn. Bleek het verkeerde typenummer te zijn,welke niet correspondeerde met de bestelorder. Na contact met de verkoper, konden we deze kostenloos retourneren,waarna het juiste artikel werd opgestuurd. Keurig opgelost. Verkoper reageert snel op e-mail. Perfecte service."
Dorst


"Super snelle levering, zaterdag besteld, maandag in huis. Kwaliteit is goed.kan weer voor jaren vooruit."
Jm Gadaen


"Bedankt voor de goede afloop van mijn bestelling is perfect afgeleverd op bestemming en het was een totale top service nogmaals bedankt aan iedereen. Groeten Rik"
Rik


"Netjes op tijd zoals de afspraak was geleverd. CHAPEAU !!"
Fonny


"Top website. Directe hulp na je vraag en direct hulp bij de zoektocht naar je onderdeel of accessoire. Zeer tevreden klant !!!!!!!!!!!!"
Fabienne Lagauw


"Na zeer goed geïnformeerd te zijn een accu gekocht voor mijn robotmaaier. Dit bleek toch niet de oorzaak van het defect, retour zenden was geen enkel probleem. Daarna uitvoerig contact over het probleem en er wordt super meegedacht ook in de meest kosten efficiënte oplossing wat ik niet vaak meemaak. Het probleem van mijn ergens anders aangeschafte robotmaaier wordt zeker opgelost, daar heb ik alle vertrouwen in! Kortom, ik kan grasmaaier bladen enzo zeer warm aanbevelen! ????"
Jacques