Artikelnaam
Kettingzaagolie Pro 1 Liter
€ 41,10 (excl. 21% BTW)
€ 49,73
( incl. 21% BTW)
Grease press Pro (metal refillable) for nose sprockets of chainsaw blades incl. grease
€ 52,73 (excl. 21% BTW)
€ 63,80
( incl. 21% BTW)
Kettingzaagolie 2 Liter
€ 32,89 (excl. 21% BTW)
€ 39,80
( incl. 21% BTW)
Huile de tronçonneuse bio 1 litre
€ 32,11 (excl. 21% BTW)
€ 38,85
( incl. 21% BTW)
Bac de ramassage (sans cadre) pour TerraDena PM 460 OHV
€ 39,63 (excl. 21% BTW)
€ 47,95
( incl. 21% BTW)
Multigrade olie SAE30 (API SF/CC) 0.6 liter voor 4-takt motoren
€ 7,40 (excl. 21% BTW)
€ 8,95
( incl. 21% BTW)

Verzendkosten indicatie

Login voor uw persoonlijke verzend methodes en kosten: Login
Product aantal : 18

Verzend Methodeskosten
  PostNL verzending (Incl. Track en trace code )   € 6,66 (excl. 21% BTW)
€ 8,05
( incl. 21% BTW)
  Afhalen in Almere (Afhalen in Almere (uitsluitend op afspraak)
ma-vr: 10:00-18:00
U ontvangt een email om een afhaal afspraak te maken)   
€ 0,00
* Bij niet thuis wordt de zending automatisch bij uw buren aangeboden of naar een PostNL afhaal punt gebracht.

Order totalen indicatie

Subtotaal: € 205,85
PostNL verzending (Incl. Track en trace code ): € 6,66
BTW Hoog Nederland: € 44,63
Totaal: € 257,13

Spoed code

Feedback van onze klanten
"Geweldig goede vriendelijke en betrouwbare service. Chapeau."
Harrie Beckers


"Groot compliment voor het meedenken, aanbieden van opties. Ik heb het onderdeeltje al de volgende dag ontvangen. Ik kan weer aan de slag met mijn oude en trouwe grasmaaier. Top heer Domé"
Joanna Moree


"goede eerste ervaring, snel antwoord gekregen op mijn vraag, prima advies gekregen, daarna de bestelling de volgende dag in huis. Netjes en goed voor elkaar !"
Robert


"ik had een onderdeel nodig voor een hakselaar waarvan ik dacht dat die niet meer te repareren was. Uiteindelijk vond ik toch het stuk maar had mijn twijfels of het zou passen. Op mijn mailtje kreeg ik een heel goede uitleg van hun medewerker Giuliano die me vertelde dat er twee modellen waren maar wel met een klein verschil. Hij stuurde mij de foto's door en de afmetingen. Gelukkig, want ik zou een verkeerd model hebben besteld. Na een paar mails heen en weer heeft hij mij er heel goed doorheen geholpen. de week erna had ik het stuk in huis met de pakjesdienst en het past perfect. Heel hartelijk dank voor de begeleiding en de perfectie dienstverlening. verdient een dikke pluim !!!"
Aimé De Rocker


"De hulp bij het zoeken naar een zaagketting met het juiste aantal schakels was professioneel en vriendelijk. Geweldige service die je niet vindt in een bouwmarkt ! Nogmaals dank !"
Arie Mons


"Behulpzaam ... vlugge service en levering.... TOP zonder meer."
De Becker