Artikelnaam
Bio kettingzaagolie 1 ltr
€ 10,70 (excl. 21% BTW)
€ 12,95
( incl. 21% BTW)
Accu voor AL-KO Robolinho 4000 (25,2V - 4,4Ah)
Accu voor AL-KO Robolinho 4000 (25,2V - 4,4Ah) (GMBE-SP14614)
Dit product wordt speciaal voor u besteld, derhalve is annuleren of retourneren niet mogelijk!

  
€ 186,74 (excl. 21% BTW)
€ 225,95
( incl. 21% BTW)
Spie (vliegwiel) voor PowerPlus POWEG63773
€ 4,92 (excl. 21% BTW)
€ 5,95
( incl. 21% BTW)
Carburateur reiniger 500ml
€ 9,88 (excl. 21% BTW)
€ 11,95
( incl. 21% BTW)

Verzendkosten indicatie

Login voor uw persoonlijke verzend methodes en kosten: Login
Product aantal : 4

Verzend Methodeskosten
  PostNL verzending (Incl. Track en trace code )   € 6,66 (excl. 21% BTW)
€ 8,05
( incl. 21% BTW)
  Afhalen in Almere (Afhalen in Almere (uitsluitend op afspraak)
ma-vr: 10:00-18:00
U ontvangt een email om een afhaal afspraak te maken)   
€ 0,00
* Bij niet thuis wordt de zending automatisch bij uw buren aangeboden of naar een PostNL afhaal punt gebracht.

Order totalen indicatie

Subtotaal: € 212,23
PostNL verzending (Incl. Track en trace code ): € 6,66
BTW Hoog Nederland: € 45,97
Totaal: € 264,85

Spoed code

Feedback van onze klanten
"Fantastisch bedrijf, geven heel goed advies, nemen de tijd voor de klant geven de juiste bestelnummers door zodat je altijd het goede onderdeel besteld. Geweldige service en advies, maak je niet zoveel meer mee. Ik ben heel blij dat ik dit bedrijf ontdekt heb. Cor van Rijn hoek van Holland"
Cor Van Rijn


"In een woord: geweldig. Ik zocht een onderdeel dat uit assortiment was. Met super service en ondersteuning uiteindelijk alternatief gevonden. 5 sterren is eigenlijk nog te weinig."
Wiel Frins


"bedankt voor de snelle levering van de Worx voeding voor de robotmaaier. PostNL kondigde de levering zelfs een dag eerder dan gepland aan."
Herman De Neef


"Beste . Vandaag de mesjes in goede orde ontvangen! Super content van de snelle levering! Vriendelijke groeten Tot één dezer bij mijn volgende bestelling!"
Douwe


"Dank u voor de hulp bij het corrigeren van de bestelling! Idem voor de perfecte levering, perfect op tijd. Heb tot dusver geen verschil kunnen merken tussen het huismerk en het officiele worx spoeldeksel voor onze 168e trimmer. Het was trouwens al een hele poos dat ik achter een reserve exemplaar aan het zoeken was. Ik kom zeker nog terug!"
Jean@belgium


"Prima, snelle levering."
Weel