Verkoop Hotline 036-7851687
Feedback van onze klanten
"snelle bezorging, alleen jammer dat je wacht op post.nl en dat het pakketje door de brievenbus past. Beetje jammer.
Redactie: Tip: In de email met track and trace link staat ook aangegeven of het pakje in ontvangt genomen moet worden, of dat het door de brievenbus gaat."
Jan Orie


"hele snelle service ben zeer tevreden met het product werkt subliem"
Arie Van Strijen


"Zeer goed"
Noël Dehaene


"Eindelijk een bedrijf die weet waar hij over praat,en een goed advies geeft dus geen eurojager!!!!.Ik zal hem dan ook aanbevelen aan iedereen."
J.m Van De Giesen


"Een geweldig fijne ervaring was dit gewoon lekker de mogelijkheid om losse onderdelen voor je gras striemer te kunnen kopen en dat alles ook nog tegen voordelige prijzen waardoor dit ook nog bijdraagt aan een duurzame oplossing door in plaats van een heel nieuw apparaat aan te schaffen dus goed voor het milieu maar ook voor je portemonnee . Spoel deksel voor Black and Decker Trimmer was binnen een dag afgeleverd plus een QR bestelcode voor als het onverhoopt nog eens nodig mocht zijn om dit item te bestellen . Mijn waardering voor deze webshop is dikke tien sterren maar helaas kun je er maar vijf geven!"
M.a.millenaar


"Geachte heer, beste Domé, Onlangs heb ik een onderdeel besteld, dat ik keurig in huis heb ontvangen. Helaas bleek het niet het juiste onderdeel te zijn, iets dat buiten jouw en mijn schuld is gebeurd. Nadat we overleg hebben gehad over hoe dit op te lossen, heb je dit meteen netjes afgehandeld. Nu kan het wel de wettelijke regel zijn, dat dit zo hoort, maar desalniettemin wil ik je hartelijk danken voor het effectueren ervan. Je staat bij mij voortaan te boek als een aanrader! Met vriendelijke groet, Wil"
Wil