Verkoop Hotline 036-7851687
Feedback van onze klanten
"Super tevreden over de dienstverlening alles liep zoals gezegd Nomaals bedankt"
Dirk Vermeiren


"Ik vind het jammer, maar ik heb mijn bestelling nog steeds niet ontvangen. Het betreft bestelling met nummer xxxxxxx besteld op dinsdag, 09 mei 2023. Kunnen jullie eens kijken wanneer ik de bestelling verwachten kan.
Hartelijke groet, Ed Tigchelaar
Redactie:
U heeft om 19:38 besteld, dus woensdag 10 Mei is uw bestelling verwerkt.
De verwachte levertijd stond op 7-14 dagen en uw bestelling staat inmiddels in de PostNL rolcontainer om maandag (22-5) aan u verzonden te worden.
Dus u heeft de bestelling binnen de verwachte levertijd dan in huis."
Ed Tigchelaar


"Behulpzaam ... vlugge service en levering.... TOP zonder meer."
De Becker


"Beste . Vandaag de mesjes in goede orde ontvangen! Super content van de snelle levering! Vriendelijke groeten Tot één dezer bij mijn volgende bestelling!"
Douwe


"Een geweldig fijne ervaring was dit gewoon lekker de mogelijkheid om losse onderdelen voor je gras striemer te kunnen kopen en dat alles ook nog tegen voordelige prijzen waardoor dit ook nog bijdraagt aan een duurzame oplossing door in plaats van een heel nieuw apparaat aan te schaffen dus goed voor het milieu maar ook voor je portemonnee . Spoel deksel voor Black and Decker Trimmer was binnen een dag afgeleverd plus een QR bestelcode voor als het onverhoopt nog eens nodig mocht zijn om dit item te bestellen . Mijn waardering voor deze webshop is dikke tien sterren maar helaas kun je er maar vijf geven!"
M.a.millenaar


"Prima. Artikel makkelijk te vinden."
Bouwe Prins