Verkoop Hotline 036-7851687
Feedback van onze klanten
"Al meerdere dingen besteld, altijd netjes toegekomen. Steeds de juiste, bestelde artikelen. Soms zelfs sneller dan verwacht ! Heb je vragen of opmerkingen kan je steeds via WhatsApp geholpen worden. Steeds snelle reactie en prima service !"
Nico Vanhaeren


"Het mes aanzetblok van mijn Atika LFH 2800 hakselaar was versleten. Besteld bij jullie webshop en na 2 dagen ontvangen. Netjes verpakt, en belangrijker nog: precies het goede onderdeel. Hakselaar werkt weer zoals vanouds. Dus hier spreekt een tevreden klant."
Henk Henderson


"Product snel geleverd,????????, en volgens specs."
Leo


"Zeer goede ervaring. Dag na de bestelling geleverd. Sneller is onmogelijk. Zeer vriendelijke dienstverlening. Super."
Vanderbeken Marc


"prima service om even te vragen om uitstel levering omdat er niet 2 exemplaren voorradig waren. Wat niet goed liep was de verzending door Post.nl. Het pakje, dat zo klein was dat het door de brievenbus kon, is niet bezorgd aan het opgegeven adres maar bezorgd bij een verzamelpunt op 10 km afstand. Daar bleek het nog geen 1 week te mogen liggen . Gelukkig konden we het op de laatste dag ophalen. Toch even rekening houden met dit gedrag van Post.nl"
M.plet


"Vanochtend spoel gezicht voor een accu-trimmer. Via internet gezocht en bij deze zaak uitgekomen. Over en weer enkele foto's uitgewisseld van de niet meer courante trimmer en daarbij werd ik keurig en snel geholpen door een van uw medewerkers. Super behandeling en uitstekende service. Zo hoort het !!! Dankjewel"
Henk Suelmann