Gemiddelde beoordeling gebasseerd op 0 beoordeling(en)

Er zijn geen beoordelingen voor dit artikel.

Feedback van onze klanten
"Service is op en top en stukken rap op bestemming"
Carlos Dekeukelaere


"Helaas wat minder vlotte levering aan mijn kant. De informatievoorziening kan ook wat beter. Ben eigenlijk beetje teleurgesteld. En zit na dagen wachten nog altijd zonder onderdelen
Redactie
Wellicht kunt u het bestelnummer doorgeven dan gaan we kijken of we er iets over kunnen vinden."
Henk


"Netjes op tijd zoals de afspraak was geleverd. CHAPEAU !!"
Fonny


"De hulp bij het zoeken naar een zaagketting met het juiste aantal schakels was professioneel en vriendelijk. Geweldige service die je niet vindt in een bouwmarkt ! Nogmaals dank !"
Arie Mons


"Ik had 20 mesjes voor een Grastrimmer gekocht. Worden aangeprezen voor €6,22 zonder Btw. Met Btw € 7,63. Ik heb voor de 20 mesjes @ 22, 30 betaald.! Dat is €1,20 voor zo’ n lollystokje van plastic. Mede door de hoge verzendkosten die deze jongens hanteren. N.b. Bij Aliexpress 20 zelfde mesjes voor €2, 49 !!!"

Redactie: De mesjes kunnen niet via Aliexpress gekocht worden. Deze worden namelijk in onze fabriek in Engeland gemaakt. U maakt daarmee een denk fout dat alle mesjes hetzelfde zijn. Wat dus niet het geval is, elk merk machine en dan ook nog eens elk model heeft zijn eigen vorm en afmeting mesje. Vandaar dat wij dus ook de maten erbij zetten, zodat men vooraf kan vergelijken of de juiste mesjes gekozen zijn. Overigens is het erg sneu om na een maand wachten op de mesjes van Aliexpress er achter te komen dat ze niet passen."
Jim Buys


"Een vlugge bediening ook wordt ge goed ingelicht .."
Georges Friant