Chainsaw chain for Grizzly (16-inch) bar with 56 Drive Links

Aantal verpakkingen
Prijs per verpakking
Uw voordeel
1+
€ 19,79 (excl. 21% BTW)
€ 23,95
( incl. 21% BTW)
-
2+ 
€ 18,02 (excl. 21% BTW)
€ 21,80
( incl. 21% BTW)
9%

Plaats het product in uw winkelmandje om de verzendkosten te zien

ALM Kettingzaag ketting (3/8" .050 x 56 schakels)

Productcode: 21189GRZ

Deze kettingzaag ketting (3/8" .050 x 56 schakels) is geschikt voor gebruik in de volgende machines.

Zoek uw machine in de onderstaande lijst om er zeker van te zijn dat dit een geschikt onderdeel voor uw machine is.

Model Machine Products
BKS 35-38cc with 40cm (16") bar Producten voor de Grizzly - BKS 35-38cc met 40cm (16") zaagblad kettingzaag
BKS 35-40cc with 40cm (16") bar Producten voor de Grizzly - BKS 35-40cc met 40cm (16") zaagblad kettingzaag
EKS 1700 with 40cm (16") bar Producten voor de Grizzly - EKS 1700 met 40cm (16") zaagblad kettingzaag
EKS 1700-40 with 40cm (16") bar Producten voor de Grizzly - EKS 1700-40 met 40cm (16") zaagblad kettingzaag
EKS 1800 with 40cm (16") bar Producten voor de Grizzly - EKS 1800 met 40cm (16") zaagblad kettingzaag
EKS 1800/40 with 40cm (16") bar Producten voor de Grizzly - EKS 1800/40 met 40cm (16") zaagblad kettingzaag
EKS Elettra 170 with 40cm (16") bar Producten voor de Grizzly - EKS Elettra 170 met 40cm (16") zaagblad kettingzaag
P390 with 40cm (16") bar Producten voor de Grizzly - P390 met 40cm (16") zaagblad kettingzaag
Peugeot EKS1740 with 40cm (16") bar Producten voor de Grizzly - Peugeot EKS1740 met 40cm (16") zaagblad kettingzaag
PK 360/390 with 40cm (16") bar Producten voor de Grizzly - PK 360/390 met 40cm (16") zaagblad kettingzaag
PKS 390 with 40cm (16") bar Producten voor de Grizzly - PKS 390 met 40cm (16") zaagblad kettingzaag

De lijst bevat het merk / de distributeur en de modellen van de machines (in alfabetische volgorde) waarvan we weten dat dit product waarschijnlijk geschikt voor is. Als uw machine niet in de lijst staat, kan het zijn dat dit onderdeel geschikt is, maar dat we geen gegevens hebben over de geschiktheid. Bekijk onze andere producten om te zien of we een geschikt onderdeel in voorraad hebben, of laat ons weten dat dit volgens u geschikt is.


Dit is te vergelijken met onderdelen met de volgende referenties:

De namen en nummers van fabrikanten en distributeurs worden alleen ter referentie gebruikt.
Alternatieve fabrikant. Gelijkwaardige kwaliteit als origineel.

Chainsaw chain for Grizzly (16-inch) bar with 56 Drive Links Chainsaw chain for Grizzly (16-inch) bar with 55 Drive Links
ALM Manufacturing maakt van elke gelegenheid gebruik om ervoor te zorgen dat al hun producten volgens de hoogste normen en kwaliteit worden ontworpen en gefabriceerd in elke productiestadium om ervoor te zorgen dat ze geschikt zijn voor hun doel.


Lees de volgende veiligheidsinformatie zorgvuldig door:

1. Zorg ervoor dat de apparaten zijn losgekoppeld van de stroomtoevoer - of dat de bougie is losgekoppeld - voordat u werkzaamheden aan deze apparaten uitvoert.

2. Onderdelen mogen alleen worden gemonteerd door een voldoende gekwalificeerde of competente persoon in overeenstemming met de instructies van de fabrikant.

3. Onderdelen mogen alleen worden gebruikt voor het doel waarvoor ze zijn ontworpen en binnen veilige grenzen zijn gebruikt.

4. Vraag bij twijfel een vakman om uw apparaat te repareren.

ALM Manufacturing kan niet aansprakelijk worden gesteld voor verlies, schade of letsel als gevolg van verkeerd gebruik of onjuist gemonteerde onderdelen.

Uw wettelijke rechten worden niet beïnvloed.

Feedback van onze klanten
"Super Kommunikation! Bestelltes Teil war zunächst nicht lieferbar, worauf direkt eine Nachricht gesendet wurde. 3h später wurde das Teil aber versendet. Vielen Dank für die schnelle Lieferung!!!"
Markus


"Kwam er niet uit op de site en heb toen gebeld. Ik werd zeer vriendelijk geholpen, maar ik had mijn adres verkeerd ingegeven. Ik werd er over gebeld en de volgende dag was het alsnog in de bus. Zeer goede service."
Arjan Van Der Spek


"Service is op en top en stukken rap op bestemming"
Carlos Dekeukelaere


"Wat een fijne ervaring met jullie bedrijf geweldige service en afspraken die we via berichten hadden zeer netjes nagekomen."
Albert Karsmakers


"Dit is een ouderwets goed bedrijf met een ouderwets goede service-medewerker. Toen het toegestuurde onderdeel het verkeerde bleek te zijn (lag aan mij) heeft de medewerker stad en land afgezocht en het voor me gevonden. Niets dan lof. Rik Verbeek"
Rik Verbeek


"Pakket is goed aangekomen, alles past perfect nogmaals bedankt voor uw hulp"
Erik