Verkoop Hotline 036-7851687

Gebruik de zoek wizard om de onderdelen voor uw machine te vinden

Tuinmachines

Powertool machines

Bij twijfel of vragen stuur een foto via whatsapp: +31638008879
Kunt u het onderdeel niet vinden, klik dan hier om te lezen hoe wij vrijblijvend voor u het juiste onderdeel gaan zoeken.
Let er op dat sommige populaire machine modellen meerdere varianten kunnen hebben, controleer dan ook altijd de model sticker op het juiste model/artikel nummer.

Een letter of cijfer meer of minder in het model nummer kan betekenen dat de machine geheel andere onderdelen gebruikt.


Machines van hetzelfde merk wil dus nooit zeggen dat het ook hetzelfde onderdeel is.

Toon: 

Pagina(s) gevonden:
Weergave:
20cm (8-inch) Kettingzaag zwaard 3/8" LP / 1,3 mm (.050") voor 30 schakels aansluiting 1041

20cm (8-inch) Kettingzaag zwaard 3/8" LP / 1,3 mm (.050") voor 30 schakels aansluiting 1041 …

Klik op details/kopen om alle geschikte machines te zien
30cm (12-inch) Kettingzaag zwaard 3/8" LP / 1,3 mm (.050") voor 45 schakels aansluiting 1041 / A041

30cm (12-inch) Kettingzaag zwaard 3/8" LP / 1,3 mm (.050") voor 45 schakels aansluiting 1041…

Klik op details/kopen om alle geschikte machines te zien
35cm (14-Inch) Kettingzaag zwaard 3/8" LP / 1,3mm / 52 schakels ZA-mount

35cm (14-Inch) Kettingzaag zwaard 3/8" LP / 1,3mm / 52 schakels ZA-mount Product code:…

Klik op details/kopen om alle geschikte machines te zien
40cm (16-Inch) Universeel kettingzaag zwaard 3/8 LP 1,3 mm 56 schakels

40cm (16-Inch) Universeel kettingzaag zwaard 3/8 LP 1,3 mm 56 schakels Product code: …

Klik op details/kopen om alle geschikte machines te zien
Kettingzaag ketting met 45 schakels (voor kettingzagen met een 30cm (12-inch) zwaard)

Kettingzaag ketting met 45 schakels (voor kettingzagen met een 30cm (12-inch) zwaard) Product code:…

Klik op details/kopen om alle geschikte machines te zien
Pagina(s) gevonden:
Feedback van onze klanten
"Top website. Directe hulp na je vraag en direct hulp bij de zoektocht naar je onderdeel of accessoire. Zeer tevreden klant !!!!!!!!!!!!"
Fabienne Lagauw


"Ongelooflijk gewoon. Ik had stukken nodig voor mijn grasmachine en hoewel die maar pas 1,5 jaar oud was kon ik er via mijn huidige dealer niet aan komen. Na wat speurwerk bij jullie terecht gekomen. Jullie hadden meteen gezegd dat het lang kon duren vooraleer je de juiste stukken zou hebben maar dat je ze zeker zou vinden. En ja hoor, na maanden wachten, de juiste stukken. Gisteren om 13u besteld, vanmorgen 9u30 al in België geleverd. Als dat geen service is. Dank je wel mannen!!!"
Luc Cherlet


"twee aparte bestellingen gedaan (die wel gerelateerd waren), men heeft alles in één keer opgestuurd en een credit nota gemaakt voor de extra verzendkosten bij het benzinefiltertje nog een alternatief gedaan dag van de verzending nog een foto van de inhoud van het doosje gedaan volgende bestelling doe ik weer bij jullie, echt heel fijne ervaring"
Peter Evenblij


"Ondanks het ontbreken van en niet door kunnen geven van de nodige gegevens en vooral door het geduld en inzet van Dome Giuliano is mijn onderdeel van de kettingzaag op tijd bezorgd. Dome verdiend loonsverhoging ????????"
Hans V. Deventer


"Super tevreden van de levering. Na lang zoeken via Gras maaier bladen de batterijlader gevonden en besteld. Correct binnen de afgesproken tijd geleverd. Super."
Guykes


"Eindelijk een bedrijf die weet waar hij over praat,en een goed advies geeft dus geen eurojager!!!!.Ik zal hem dan ook aanbevelen aan iedereen."
J.m Van De Giesen