| "Na zeer goed geïnformeerd te zijn een accu gekocht voor mijn robotmaaier. Dit bleek toch niet de oorzaak van het defect, retour zenden was geen enkel probleem.
Daarna uitvoerig contact over het probleem en er wordt super meegedacht ook in de meest kosten efficiënte oplossing wat ik niet vaak meemaak.
Het probleem van mijn ergens anders aangeschafte robotmaaier wordt zeker opgelost, daar heb ik alle vertrouwen in!
Kortom, ik kan grasmaaier bladen enzo zeer warm aanbevelen! ????" Jacques

|
| "Bestelling geplaatst, betaald, maar geen bevestiging..
Fake website waarschijnlijk?
Redactie: Inmiddels duidelijk dat er een incompleet email adres opgegeven was, en ja dan komt de mail niet aan." Anoniem

|
| "Beste Domé Nogmaals hartelijk dank voor de geweldige service. Met vriendelijke groet,
Ruud" Ruud

|
| "Super tevreden over de dienstverlening alles liep zoals gezegd
Nomaals bedankt" Dirk Vermeiren

|
| "Had een vraag om 18:45 uur, op vrijdag avond (21 okt '22). Meteen een review geplaatst!
Kreeg meteen antwoord en een antwoord waar ik iets mee kon!
Niet normaal, dat had ik nog nooit meegemaakt!
Top service!
ps. Deze review is 100% gemeend en echt!
Lawrence Quaedvlieg
(Tuinman)
'De Heeren van de Tuin'
Muiden" Lawrence Quaedvlieg

|
| "Perfecte en snelle service voor een reële prijs. De Ketting voor mijn Black & Decker kettingzaag is elders moeilijk verkrijgbaar, bij deze webshop meerdere op voorraad." Wim Van Der Meide

|