Telefonisch niet bereikbaar

Vanwege drukte zijn wij telefonisch niet bereikbaar, heeft u een vraag stel deze dan bij voorkeur via whatsapp of anders email
Verkoop Hotline 036-7851687

Gebruik de zoek wizard om de onderdelen voor uw machine te vinden

Tuinmachines

Powertool machines

Bij twijfel of vragen stuur een foto via whatsapp: +31638008879
Kunt u het onderdeel niet vinden, klik dan hier om te lezen hoe wij vrijblijvend voor u het juiste onderdeel gaan zoeken.
Let er op dat sommige populaire machine modellen meerdere varianten kunnen hebben, controleer dan ook altijd de model sticker op het juiste model/artikel nummer.

Een letter of cijfer meer of minder in het model nummer kan betekenen dat de machine geheel andere onderdelen gebruikt.


Machines van hetzelfde merk wil dus nooit zeggen dat het ook hetzelfde onderdeel is.

Toon: 

Pagina(s) gevonden:
Weergave:
76,2cm (30-Inch) Efco Kommand 80/12,5 T Maaimes high lift

76,2cm (30-Inch) Efco Kommand 80/12,5 T Maaimes high lift Product code: GMBE-SP11076 …

Klik op details/kopen om alle geschikte machines te zien
Aandrijfriem motor naar maaidek voor Cub Cadet CC 114 TA

Aandrijfriem motor naar maaidek voor Cub Cadet CC 114 TA Product code: GMBE-SP14471 …

Klik op details/kopen om alle geschikte machines te zien
Aandrijfriem vanaf motor (Kort) voor Bolens M 762 F

Aandrijfriem vanaf motor (Kort) voor Bolens M 762 F Product code: GMBE-SP11466 …

Klik op details/kopen om alle geschikte machines te zien
Aandrijfriem voor de wielen Minirider / Scooter

Aandrijfriem voor de wielen Minirider / Scooter Product code: GMBE-SP11442 …

Klik op details/kopen om alle geschikte machines te zien
Contactsleutel voor Cub Cadet / Gutbrod / Wolf-Garten

Contactsleutel voor Cub Cadet / Gutbrod / Wolf-Garten Product code: GMBE-SP14247 …

Klik op details/kopen om alle geschikte machines te zien
Kogellager voor poelie van Solifer 830

Kogellager voor poelie van Solifer 830 Product code: GMBE-SP11558 …

Klik op details/kopen om alle geschikte machines te zien
Stuur tandwiel voor diverse zitmaaiers

Stuur tandwiel voor diverse zitmaaiers Product code: GMBE-SP14564 …

Klik op details/kopen om alle geschikte machines te zien
Ventiel voor diverse tubeless zitmaaiers

Ventiel voor diverse tubeless zitmaaiers Product code: GMBE-SP14676 …

Klik op details/kopen om alle geschikte machines te zien
Pagina(s) gevonden:
Product groepen
Feedback van onze klanten
"ik had een onderdeel nodig voor een hakselaar waarvan ik dacht dat die niet meer te repareren was. Uiteindelijk vond ik toch het stuk maar had mijn twijfels of het zou passen. Op mijn mailtje kreeg ik een heel goede uitleg van hun medewerker Giuliano die me vertelde dat er twee modellen waren maar wel met een klein verschil. Hij stuurde mij de foto's door en de afmetingen. Gelukkig, want ik zou een verkeerd model hebben besteld. Na een paar mails heen en weer heeft hij mij er heel goed doorheen geholpen. de week erna had ik het stuk in huis met de pakjesdienst en het past perfect. Heel hartelijk dank voor de begeleiding en de perfectie dienstverlening. verdient een dikke pluim !!!"
Aimé De Rocker


"Nog nooit meegemaakt!!!Mijn correspondent Domé haalde werkelijk alles uit de kast om mij behulpzaam te zijn en mijn bestelling tot een goed einde te brengen! Super service!"
Mark Didier


"gezocht op florabest 46BA direct gevonden en direct betaald binnen 24 uur in huis compliment"
Dick De Haas


"Ik had nog een oude grastrimmer van Black en Decker, de GL445. Ik zocht een vervanger van de dop van de spoel en vond die bij jullie. Binnen drie dagen in huis. De trimmer gaat nu alsnog weer een aantal jaren mee. Dank."
Jan Wentink


"Thanks for the good and rapid service. Geo Switzerland"
Geo


"Ongelooflijk gewoon. Ik had stukken nodig voor mijn grasmachine en hoewel die maar pas 1,5 jaar oud was kon ik er via mijn huidige dealer niet aan komen. Na wat speurwerk bij jullie terecht gekomen. Jullie hadden meteen gezegd dat het lang kon duren vooraleer je de juiste stukken zou hebben maar dat je ze zeker zou vinden. En ja hoor, na maanden wachten, de juiste stukken. Gisteren om 13u besteld, vanmorgen 9u30 al in België geleverd. Als dat geen service is. Dank je wel mannen!!!"
Luc Cherlet