Telefonisch niet bereikbaar

Vanwege drukte zijn wij telefonisch niet bereikbaar, heeft u een vraag stel deze dan bij voorkeur via whatsapp of anders email
Verkoop Hotline 036-7851687

Gebruik de zoek wizard om de onderdelen voor uw machine te vinden

Tuinmachines

Powertool machines

Bij twijfel of vragen stuur een foto via whatsapp: +31638008879
Kunt u het onderdeel niet vinden, klik dan hier om te lezen hoe wij vrijblijvend voor u het juiste onderdeel gaan zoeken.
Let er op dat sommige populaire machine modellen meerdere varianten kunnen hebben, controleer dan ook altijd de model sticker op het juiste model/artikel nummer.

Een letter of cijfer meer of minder in het model nummer kan betekenen dat de machine geheel andere onderdelen gebruikt.


Machines van hetzelfde merk wil dus nooit zeggen dat het ook hetzelfde onderdeel is.

Toon: 

Pagina(s) gevonden:
Weergave:
49cm Maaimes voor het MTD maaidek F (38-Inch/96cm) voor Black line B 125/96 T

49cm Maaimes voor het MTD maaidek F (38-Inch/96cm) voor Black line B 125/96 T …

Klik op details/kopen om alle geschikte machines te zien
Contactsleutel voor Cub Cadet / Gutbrod / Wolf-Garten

Contactsleutel voor Cub Cadet / Gutbrod / Wolf-Garten Product code: GMBE-SP14247 …

Klik op details/kopen om alle geschikte machines te zien
Kogellager voor poelie van Solifer 830

Kogellager voor poelie van Solifer 830 Product code: GMBE-SP11558 …

Klik op details/kopen om alle geschikte machines te zien
Maaidek F (38-Inch/96CM) chassis voor verschillende zitmaaiers

Maaidek F (38-Inch/96CM) chassis voor verschillende zitmaaiers Product…

Klik op details/kopen om alle geschikte machines te zien
Schroef voor diverse zitmaaiers en sneeuw blazers

Schroef voor diverse zitmaaiers en sneeuw blazers Product code: GMBE-SP15082 …

Klik op details/kopen om alle geschikte machines te zien
Spanningsveer Nr. 23 voor MTD Maaidek F (38-Inch/96cm)

Spanningsveer Nr. 23 voor MTD Maaidek F (38-Inch/96cm) Product code: GMBE-SP15063 …

Klik op details/kopen om alle geschikte machines te zien
Stuur kogel voor verschillende merken Ride On Mowers

Stuur kogel voor verschillende merken Ride On Mowers Product code: GMBE-SP11114 Ø…

Klik op details/kopen om alle geschikte machines te zien
Veer Nr. 24 voor MTD Maaidek F (38-Inch/96cm)

Veer Nr. 24 voor MTD Maaidek F (38-Inch/96cm) Product code: GMBE-SP15062 …

Klik op details/kopen om alle geschikte machines te zien
Ventiel voor diverse tubeless zitmaaiers

Ventiel voor diverse tubeless zitmaaiers Product code: GMBE-SP14676 …

Klik op details/kopen om alle geschikte machines te zien
Zijwiel voor MTD maaidek E (36-Inch/92cm)

Zijwiel voor MTD maaidek E (36-Inch/92cm) Product code: GMBE-SP14506…

Klik op details/kopen om alle geschikte machines te zien
Pagina(s) gevonden:
Product groepen
Feedback van onze klanten
"Gisteren een kettingspanner besteld, vanmiddag reeds geleverd bij mij thuis in België, wat een service! Ook een zeer duidelijk overzicht op de website, goede en snelle communicatie, een voorbeeld voor andere online shops! Mvg, Danny"
Lathouwers Danny


"Vanochtend spoel gezicht voor een accu-trimmer. Via internet gezocht en bij deze zaak uitgekomen. Over en weer enkele foto's uitgewisseld van de niet meer courante trimmer en daarbij werd ik keurig en snel geholpen door een van uw medewerkers. Super behandeling en uitstekende service. Zo hoort het !!! Dankjewel"
Henk Suelmann


"Voor een Wolf A 340 e grasmaaier zocht ik een duwaskoppeling. Ik weet nu dat dit zo heet. Foto gemaakt en opgestuurd. Ondanks grote drukte kreeg ik snel een app om nog een foto van de modelsticker op te sturen. Ik kreeg toen in her weekend reactie met een aanbieding voor een verpakking met vervangingsset. Had deze week.ook al een verpakking wielasklemmen besteld en die werden na 2 dagen ook voor een zeer mooie prijs geleverd. Ik vind het een heel fijn bedrijf. Enige opmerking. De zoekfunctie op de site kan voor mij beter. Als je op Wolf zoekt dan ook graag in eerste instantie alleen producten van/voor Wolfgarten. Maar de service is voor mij onovertroffen."
Theo Goedendorp


"

Beste D Giuliano,

Dit product is goed aan gekomen en het is precies dezelfde als de oude past dus ook?.
Groeten Cor

"
Cor


"Het ging allemal vrij vlot. Ik vind de website bijna te precies. De hele tijd onnodige items. Ik denk dat de site voor pc en laptop is ontworpen. Op de telefoon is het dan te onoverzichtelijk. Het werkt wel allemaal goed. Het belangrijkste is dat mijn reservemes er was. Daar heeft de winkeleigenaar goed naar gezocht. Fijn dat ik het ook kon afhalen."
Jupio


"Helaas wat minder vlotte levering aan mijn kant. De informatievoorziening kan ook wat beter. Ben eigenlijk beetje teleurgesteld. En zit na dagen wachten nog altijd zonder onderdelen
Redactie
Wellicht kunt u het bestelnummer doorgeven dan gaan we kijken of we er iets over kunnen vinden."
Henk