Gemiddelde beoordeling gebasseerd op 0 beoordeling(en)
Er zijn geen beoordelingen voor dit artikel.

Feedback van onze klanten
"Na telefonisch contact met de hotlines ben ik zeer goed geholpen, er werd met me meegedacht en samen zijn we er in niet al te lange tijd uitgekomen, extra goede service een aanrader!!"
Nico


"Voor een Wolf A 340 e grasmaaier zocht ik een duwaskoppeling. Ik weet nu dat dit zo heet. Foto gemaakt en opgestuurd. Ondanks grote drukte kreeg ik snel een app om nog een foto van de modelsticker op te sturen. Ik kreeg toen in her weekend reactie met een aanbieding voor een verpakking met vervangingsset. Had deze week.ook al een verpakking wielasklemmen besteld en die werden na 2 dagen ook voor een zeer mooie prijs geleverd. Ik vind het een heel fijn bedrijf. Enige opmerking. De zoekfunctie op de site kan voor mij beter. Als je op Wolf zoekt dan ook graag in eerste instantie alleen producten van/voor Wolfgarten. Maar de service is voor mij onovertroffen."
Theo Goedendorp


"Product snel geleverd,????????, en volgens specs."
Leo


"Ik had een mes nodig en twijfelde omdat het mes er anders uitziet. Nadat ik keurig telefonisch geholpen was heb ik meteen GMBE-SP10683 voor de central park 5320737-CPT51CP (DYM1660AQ) besteld. Volgende dag in huis. En die past perfect!"
Michel


"was zeer verbaasd dat ik op zondag antwoord krijg en ook nog binnen 5 minuten. snelle service en duidelijke site Doorgaan zo prima zaak"
Bert


"Prima. Artikel makkelijk te vinden."
Bouwe Prins