Zaagketting met 78 schakels voor 46cm (18-inch) blad for Efco

Aantal verpakkingen
Prijs per verpakking
Uw voordeel
1+
€ 25,58 (excl. 21% BTW)
€ 30,95
( incl. 21% BTW)
-
2+ 
€ 21,94 (excl. 21% BTW)
€ 26,55
( incl. 21% BTW)
14%

Plaats het product in uw winkelmandje om de verzendkosten te zien

ALM

Productcode: 21211EFC

Deze is geschikt voor gebruik in de volgende machines.

Zoek uw machine in de onderstaande lijst om er zeker van te zijn dat dit een geschikt onderdeel voor uw machine is.

Model Machine Products
142 with 50cm (20") bar Producten voor de Efco - 142 met 50cm (20") zaagblad kettingzaag
146 with 50cm (20") bar Producten voor de Efco - 146 met 50cm (20") zaagblad kettingzaag
147 with 50cm (20") bar Producten voor de Efco - 147 met 50cm (20") zaagblad kettingzaag
151 with 50cm (20") bar Producten voor de Efco - 151 met 50cm (20") zaagblad kettingzaag
156 with 50cm (20") bar Producten voor de Efco - 156 met 50cm (20") zaagblad kettingzaag
162 with 50cm (20") bar Producten voor de Efco - 162 met 50cm (20") zaagblad kettingzaag
MT5200 with 50cm (20") bar Producten voor de Efco - MT5200 met 50cm (20") zaagblad kettingzaag

De lijst bevat het merk / de distributeur en de modellen van de machines (in alfabetische volgorde) waarvan we weten dat dit product waarschijnlijk geschikt voor is. Als uw machine niet in de lijst staat, kan het zijn dat dit onderdeel geschikt is, maar dat we geen gegevens hebben over de geschiktheid. Bekijk onze andere producten om te zien of we een geschikt onderdeel in voorraad hebben, of laat ons weten dat dit volgens u geschikt is.


Dit is te vergelijken met onderdelen met de volgende referenties:

Efco: 21BPX078G

De namen en nummers van fabrikanten en distributeurs worden alleen ter referentie gebruikt.
Alternatieve fabrikant. Gelijkwaardige kwaliteit als origineel.

Zaagketting met 78 schakels voor 46cm (18-inch) blad for Efco Zaagketting met 78 schakels voor 46cm (18-inch) blad for Efco
ALM Manufacturing maakt van elke gelegenheid gebruik om ervoor te zorgen dat al hun producten volgens de hoogste normen en kwaliteit worden ontworpen en gefabriceerd in elke productiestadium om ervoor te zorgen dat ze geschikt zijn voor hun doel.


Lees de volgende veiligheidsinformatie zorgvuldig door:

1. Zorg ervoor dat de apparaten zijn losgekoppeld van de stroomtoevoer - of dat de bougie is losgekoppeld - voordat u werkzaamheden aan deze apparaten uitvoert.

2. Onderdelen mogen alleen worden gemonteerd door een voldoende gekwalificeerde of competente persoon in overeenstemming met de instructies van de fabrikant.

3. Onderdelen mogen alleen worden gebruikt voor het doel waarvoor ze zijn ontworpen en binnen veilige grenzen zijn gebruikt.

4. Vraag bij twijfel een vakman om uw apparaat te repareren.

ALM Manufacturing kan niet aansprakelijk worden gesteld voor verlies, schade of letsel als gevolg van verkeerd gebruik of onjuist gemonteerde onderdelen.

Uw wettelijke rechten worden niet beïnvloed.

Feedback van onze klanten
"Hallo, Het aanzetblok past perfect. De 22 jaar oude machine werkt weer als nieuw. Heel fijn dat ik het bij u kon bestellen. Vriendelijke groet, Co."
Co


"goede eerste ervaring, snel antwoord gekregen op mijn vraag, prima advies gekregen, daarna de bestelling de volgende dag in huis. Netjes en goed voor elkaar !"
Robert


"Ik kon moeilijk het juiste onderdeel vinden voor mijn grasmaaier. Voor advies gebeld met grasmaaier bladen enzo. Ik werd super vriendelijk te woord gestaan en ze zijn enorm behulpzaam. Het beoogde artikel werd zelfs direct opgezocht in het magazijn en nagemeten om er zeker van te zijn dat het de juiste was. Top dienstverlening :-)."
Vd Brink


"Nog niets besteld en nu al tevreden, super snelle reacties en om ook voor een rellatief laag bedrag moeite te willen doen. Top Domé"
Peter


"Goed bereikbaat en vriendelijk te woord gestaan door de verkoop service. Kreeg alke informatie die ik nodig had"
Bart


"Excellent service"
John Hollamby