Verkoop Hotline 036-7851687

Gebruik de zoek wizard om de onderdelen voor uw machine te vinden

Tuinmachines

Powertool machines

Bij twijfel of vragen stuur een foto via whatsapp: +31638008879
Kunt u het onderdeel niet vinden, klik dan hier om te lezen hoe wij vrijblijvend voor u het juiste onderdeel gaan zoeken.
Let er op dat sommige populaire machine modellen meerdere varianten kunnen hebben, controleer dan ook altijd de model sticker op het juiste model/artikel nummer.

Een letter of cijfer meer of minder in het model nummer kan betekenen dat de machine geheel andere onderdelen gebruikt.


Machines van hetzelfde merk wil dus nooit zeggen dat het ook hetzelfde onderdeel is.

Toon: 

Pagina(s) gevonden:
Weergave:
Mounting disc voor Ferrex Far 20 (NR 14) en Ferrex GDRT26

Mounting disc voor Ferrex Far 20 (NR 14) en Ferrex GDRT26 Product code: …

Klik op details/kopen om alle geschikte machines te zien
Plastic Blades voor Ferrex 20v li-ion FAR 20-N / FAR 20-1 / XYZ709 Garden feelings GFART18

Plastic Blades voor Ferrex 20v li-ion FAR 20-N / FAR 20-1 / XYZ709 Garden feelings…

Klik op details/kopen om alle geschikte machines te zien
Pagina(s) gevonden:
Feedback van onze klanten
"Wat een geweldige service, snelle reactie en snelle levering van de bestelling!!"
Nico Roose


"De hulp bij het zoeken naar een zaagketting met het juiste aantal schakels was professioneel en vriendelijk. Geweldige service die je niet vindt in een bouwmarkt ! Nogmaals dank !"
Arie Mons


"Via Whatsapp op een zondag vragen gesteld en onmiddelijk antwoord ! Pakket na 2 dagen thuis geleverd in België. Top service ! ????????"
Jan H


"Levering zoals overeengekomen binnen de termijn. Producten zoals op de tekening. Zeer tevreden."
Marcel Peyskens


"Op Pinksterdag heb ik via whatsapp hulp gevraagd voor het zoeken naar de vervanging van ketting voor kettingzaag. Tot mijn verbazing kreeg ik dezelfde dag nog antwoord. Er is veel moeite gedaan via foto's en aanwijzingen om de juiste ketting te achterhalen. Wat een top service!!!"
Carla


"First Class service and goods. Thank You."
Brian Walton