Verkoop Hotline 036-7851687

Gebruik de zoek wizard om de onderdelen voor uw machine te vinden

Tuinmachines

Powertool machines

Bij twijfel of vragen stuur een foto via whatsapp: +31638008879
Kunt u het onderdeel niet vinden, klik dan hier om te lezen hoe wij vrijblijvend voor u het juiste onderdeel gaan zoeken.
Let er op dat sommige populaire machine modellen meerdere varianten kunnen hebben, controleer dan ook altijd de model sticker op het juiste model/artikel nummer.

Een letter of cijfer meer of minder in het model nummer kan betekenen dat de machine geheel andere onderdelen gebruikt.


Machines van hetzelfde merk wil dus nooit zeggen dat het ook hetzelfde onderdeel is.

Toon: 

Pagina(s) gevonden:
Weergave:
35cm (14-Inch) Kettingzaag zwaard 3/8" LP / 1,3mm / 52 schakels ZA-mount

35cm (14-Inch) Kettingzaag zwaard 3/8" LP / 1,3mm / 52 schakels ZA-mount Product code:…

Klik op details/kopen om alle geschikte machines te zien
Bobine voor Central Park 5249331-CPT3043BC (SL30C3) / Ikra XL25/30SSB

Bobine voor Central Park 5249331-CPT3043BC (SL30C3) / Ikra XL25/30SSB Product code: GMBE-SP10935 …

Klik op details/kopen om alle geschikte machines te zien
Kettingzaag ketting met 72 schakels (voor kettingzagen met een 45cm (18-inch) zwaard)

Kettingzaag ketting met 72 schakels voor kettingzagen met een 45cm (18-inch) zwaard Product code:…

Klik op details/kopen om alle geschikte machines te zien
Pagina(s) gevonden:
Product groepen
Feedback van onze klanten
"Gemakkelijk, overzichtelijk en snelle levering! Neem er dan graag de hoge verzendingskosten bij. Groeten, Sebastien."
Sebastien Bollen


"Schakelaar in goede orde ontvangen. Is gemonteerd op machine en werkt weer goed. Buurman blij. Nogmaals dank voor de vlotte service. Henk "
Henk


"ik heb een onderdeel van mijn bosch kantenmaaier besteld. Dome stuurde mij een berichtje of ik het exacte typenummer wilde geven omdat hij twijfelde of ik het juiste onderdeel had besteld. Blijkt dat hij gelijk had en toch een andere nodig had. Toen het artikel binnen was ging ik net met vakantie, dus hij heeft opgestuurd toen ik weer terug was. Super goede service! Tevens is mijn vraag over het vervangen super snel beantwoord en kan ik de machine weer naar tevredenheid gebruiken. Ik kan dit bedrijf absoluut aanbevelen, super service!"
Barbara


"Fantastisch bedrijf, geven heel goed advies, nemen de tijd voor de klant geven de juiste bestelnummers door zodat je altijd het goede onderdeel besteld. Geweldige service en advies, maak je niet zoveel meer mee. Ik ben heel blij dat ik dit bedrijf ontdekt heb. Cor van Rijn hoek van Holland"
Cor Van Rijn


"Zeer snelle en gerichte service.. Als het momenteel niet in het aanbod ligt, gewoon effe Appen en binnen de kortste keer kan het ook via deze webshop besteld worden. Zeer correct geprijsde artikelen. Een zeer tevreden klant !!"
Nico Vanhaeren


"bedankt voor de snelle levering van de Worx voeding voor de robotmaaier. PostNL kondigde de levering zelfs een dag eerder dan gepland aan."
Herman De Neef