Verkoop Hotline 036-7851687

Gebruik de zoek wizard om de onderdelen voor uw machine te vinden

Tuinmachines

Powertool machines

Bij twijfel of vragen stuur een foto via whatsapp: +31638008879
Kunt u het onderdeel niet vinden, klik dan hier om te lezen hoe wij vrijblijvend voor u het juiste onderdeel gaan zoeken.
Let er op dat sommige populaire machine modellen meerdere varianten kunnen hebben, controleer dan ook altijd de model sticker op het juiste model/artikel nummer.

Een letter of cijfer meer of minder in het model nummer kan betekenen dat de machine geheel andere onderdelen gebruikt.


Machines van hetzelfde merk wil dus nooit zeggen dat het ook hetzelfde onderdeel is.
Pagina(s) gevonden:
Weergave:
Begrensingsdraad connectors voor robot maaiers

Begrensingsdraad connectors voor robot maaiers Product code: GMBE-RMCN001 …

Klik op details/kopen om alle geschikte machines te zien
Grond draad pennen (10 stuks) voor Bosch / Ferrex / Florabest / Honda / Garden Feelings

Grond draad pennen (10 stuks) voor Ferrex R800 Easy+ / Florabest FMR 600 A1 /…

Klik op details/kopen om alle geschikte machines te zien
Messen houder voor Yard Force Amiro/Compact

Messen houder voor Yard Force Amiro/Compact Product code: GMBE-SP10270 …

Klik op details/kopen om alle geschikte machines te zien
Yard Force Achterwielen (set van 2) voor Amiro/compact robot maaiers

Yard Force Achterwielen (set van 2) voor Amiro/compact robot maaiers Product code: GMBE-SP11123 …

Klik op details/kopen om alle geschikte machines te zien
Yard Force Amiro Akku 20V / 2,0 Ah

Yard Force Amiro Akku 20V / 2,0 Ah …

Klik op details/kopen om alle geschikte machines te zien
Yard Force Voorwielen (set van 2) voor Amiro/compact robot maaiers

Yard Force Voorwielen (set van 2) voor Amiro/compact robot maaiers Product code: GMBE-SP10263 …

Klik op details/kopen om alle geschikte machines te zien
Pagina(s) gevonden:
Feedback van onze klanten
"Super goede after sales service. Ik had nieuwe aandrijf riem voor grasmaaier nodig. GMBE had goede info over type nummers om met de originele Bosch nummers te vergelijken. Na aankoop bleek de riem een beetje strak te zitten maar via whatsapp contact kreeg ik zelfs op zaterdag AVOND nog goede tips terug. Uiteindelijk draait mijn grasmaaier weer als een zonnetje. Dankjewel."
Michiel


"Super Kommunikation! Bestelltes Teil war zunächst nicht lieferbar, worauf direkt eine Nachricht gesendet wurde. 3h später wurde das Teil aber versendet. Vielen Dank für die schnelle Lieferung!!!"
Markus


"Beste, Hartelijk dank voor de producten! Deze passen perfect op mijn toestel. Dikke dank voor de snelle service! Mvg, Erwin"
Erwin


"Super dank voor de goede en snelle service .
De kwaliteit van de kapjes is inderdaad beter dan de originele worx

Met vriendelijke groet,
Peter"
Peter


"Op 3 september gebeld i.v.m. een afgebroken beugel voor een oude Wolf grasmaaier. Na wat foto's via whatsapp gestuurd te hebben werd er een beugel gevonden die waarschijnlijk de juiste zou zijn. Stond uiteraard niet op de site maar werd er voor mij bijgezet zodat ik die bestellen kon. Vandaag de beugel ontvangen en past perfect. De hele manier van doen, de uitleg, tijd en moeite om het juiste artikel te vinden, gewoon perfect. Service die je helaas bij veel bedrijven niet meer meemaakt. Mocht ik nog eens een onderdeel nodig hebben dan weet ik nu waar ik zijn moet."
Collette


"Uitstekend! Heel vlot! Goed artikel! Als de Sint weer in het land is dan zal ik meerdere artikelen van deze webshop op mijn verlanglijstje zetten."
Danny Varkenskopf