Verkoop Hotline 036-7851687

Gebruik de zoek wizard om de onderdelen voor uw machine te vinden

Tuinmachines

Powertool machines

Bij twijfel of vragen stuur een foto via whatsapp: +31638008879
Kunt u het onderdeel niet vinden, klik dan hier om te lezen hoe wij vrijblijvend voor u het juiste onderdeel gaan zoeken.
Let er op dat sommige populaire machine modellen meerdere varianten kunnen hebben, controleer dan ook altijd de model sticker op het juiste model/artikel nummer.

Een letter of cijfer meer of minder in het model nummer kan betekenen dat de machine geheel andere onderdelen gebruikt.


Machines van hetzelfde merk wil dus nooit zeggen dat het ook hetzelfde onderdeel is.
Pagina(s) gevonden:
Weergave:
Spoel behuizing voor Al-ko, Bosch, Homebase, Homelite en Ryobi

Spoel behuizing voor Al-ko, Bosch, Homebase, Homelite en Ryobi Product code: GMBE-HL003L …

Klik op details/kopen om alle geschikte machines te zien
Spoel bevestiging Bout (Zwart) 5/16UNCx1/2" Rechtsom draad

Spoel bevestiging Bout (Zwart) 5/16UNCx1/2" Rechtsom draad Product code: GMBE-HL004L …

Klik op details/kopen om alle geschikte machines te zien
Spoel kop voor Homelite, Ryobi en Sovereign trimmers

Spoel kop voor Homelite, Ryobi en Sovereign trimmers Product code: GMBE-HL007 …

Klik op details/kopen om alle geschikte machines te zien
Spoelkop met rechtse schroefdraad voor verschillende Homelite en Ryobi bosmaaiers

Spoelkop met rechtse schroefdraad voor verschillende Homelite en Ryobi bosmaaiers Product code: GMBE-HL009 …

Klik op details/kopen om alle geschikte machines te zien
Trimmerspoel voor Homelite, Ikra, Performance Power, Ryobi  & andere bos maaiers en trimmers

Trimmerspoel voor Homelite, Ikra, Performance Power, Ryobi & andere bos maaiers en trimmers …

Klik op details/kopen om alle geschikte machines te zien
Trimmerspoel voor onder andere Grizzly, Homelite, Qualcast en Ryobi

Trimmerspoel voor onder andere Grizzly, Homelite, Qualcast en Ryobi Product code: GMBE-HL002L …

Klik op details/kopen om alle geschikte machines te zien
Pagina(s) gevonden:
Product groepen
Feedback van onze klanten
"Ik zocht een onderdeel van een grasswtrimmer. Ik heb al vaker zulke onderdelen versleten en mij werd bij de ""vakhandel"" steeds verteld dat "Tja, die dingen zijn gemaakt om te verslijten, reparatie is niet kostenefficient" Maar omdat ik deze strimmer zo fijn vind heb ik ditmaal zelf gezocht en ik kwam uit eindelijk bij gras-maaier-bladen-enzo terecht. Binnen een week (zelfs veel sneller dan beloofd) was het onderdeel er, inclusief advies en de dagen later pas bestelde mesjes werden keurig meegeleverd - geweldig!!! De strimmer werkt weer prima en ik ben reuze blij!"
Martin


"Vandaag geholpen door Dome. Man man wat een goede service heb ik gehad van deze meneer. Alles uit gezocht voor mijn oude komatzu kettingzaag. Heel veel dank daarvoor tot de volgende keer...echt dit is een top dienst verlener!"
Dick


"Wist niet precies welk onderdeel ik nodig had , dus twee foto’s meegestuurd met de vraag of dit onderdeel geleverd kon worden. Dezelfde dag antwoord gehad en gelijk besteld, prima en snel geleverd en exact het juiste onderdeel. Klasse , correct vriendelijk en snel gehandeld . Dank daarvoor , ik kom zeker nog eens terug .????????????????"
Peter Van Ginneken


"Een geweldig fijne ervaring was dit gewoon lekker de mogelijkheid om losse onderdelen voor je gras striemer te kunnen kopen en dat alles ook nog tegen voordelige prijzen waardoor dit ook nog bijdraagt aan een duurzame oplossing door in plaats van een heel nieuw apparaat aan te schaffen dus goed voor het milieu maar ook voor je portemonnee . Spoel deksel voor Black and Decker Trimmer was binnen een dag afgeleverd plus een QR bestelcode voor als het onverhoopt nog eens nodig mocht zijn om dit item te bestellen . Mijn waardering voor deze webshop is dikke tien sterren maar helaas kun je er maar vijf geven!"
M.a.millenaar


"goede eerste ervaring, snel antwoord gekregen op mijn vraag, prima advies gekregen, daarna de bestelling de volgende dag in huis. Netjes en goed voor elkaar !"
Robert


"goedde morgen alles is goed verlopen maar duurde wel een week"
Eddy Steensels