Zaagketting met 78 schakels voor 46cm (18-inch) blad - Handy

Aantal verpakkingen
Prijs per verpakking
Uw voordeel
1+
€ 25,58 (excl. 21% BTW)
€ 30,95
( incl. 21% BTW)
-
2+ 
€ 21,94 (excl. 21% BTW)
€ 26,55
( incl. 21% BTW)
14%

Plaats het product in uw winkelmandje om de verzendkosten te zien

ALM

Productcode: 21211HDY

Deze is geschikt voor gebruik in de volgende machines.

Dit is te vergelijken met onderdelen met de volgende referenties:

De namen en nummers van fabrikanten en distributeurs worden alleen ter referentie gebruikt.
Alternatieve fabrikant. Gelijkwaardige kwaliteit als origineel.

Zaagketting met 78 schakels voor 46cm (18-inch) blad - Handy Zaagketting met 78 schakels voor 46cm (18-inch) blad - Handy
ALM Manufacturing maakt van elke gelegenheid gebruik om ervoor te zorgen dat al hun producten volgens de hoogste normen en kwaliteit worden ontworpen en gefabriceerd in elke productiestadium om ervoor te zorgen dat ze geschikt zijn voor hun doel.


Lees de volgende veiligheidsinformatie zorgvuldig door:

1. Zorg ervoor dat de apparaten zijn losgekoppeld van de stroomtoevoer - of dat de bougie is losgekoppeld - voordat u werkzaamheden aan deze apparaten uitvoert.

2. Onderdelen mogen alleen worden gemonteerd door een voldoende gekwalificeerde of competente persoon in overeenstemming met de instructies van de fabrikant.

3. Onderdelen mogen alleen worden gebruikt voor het doel waarvoor ze zijn ontworpen en binnen veilige grenzen zijn gebruikt.

4. Vraag bij twijfel een vakman om uw apparaat te repareren.

ALM Manufacturing kan niet aansprakelijk worden gesteld voor verlies, schade of letsel als gevolg van verkeerd gebruik of onjuist gemonteerde onderdelen.

Uw wettelijke rechten worden niet beïnvloed.

Aanraders voor deze product groep

Bio kettingzaagolie 1 ltr

Bio kettingzaagolie 1 ltr


€ 10,70 (excl. 21% BTW)
€ 12,95
( incl. 21% BTW)
Kettingzaagolie 2 Liter

Kettingzaagolie 2 Liter


€ 8,22 (excl. 21% BTW)
€ 9,95
( incl. 21% BTW)
Kettingzaagolie Pro 1 Liter

Kettingzaagolie Pro 1 Liter


€ 8,22 (excl. 21% BTW)
€ 9,95
( incl. 21% BTW)
Feedback van onze klanten
"Samen met de mail met de factuur kregen we als verassend als extra bijlage van de mail een heuse foto van de transportdoos met het door ons gevraagde product daarin. Wegens heel recente ervaringen met verkeerde bestellingen / leveringen vinden we deze manier van werken FANTASTISCH. Dit is de eerste keer dat we dit meemaakten en hopen dat andere leveranciers deze handelswijze over gaan nemen. Onze complimenten"
Hein Asscherickx


"Goede morgen, Ik wil U nogmaals bedanken voor zo spoedig levering van Sabo onderdeel. Hij is goed aangekomen en is inderdaad HETZELDE. Ik kan nu de verticuteer weer gaan gebruiken. Super, ben echt blij. Fijne dagen en groeten van Marta"
Marta


"Perfect geregeld ,binnen de afgesproken datum was de bestelling op de plek."
Jm Houben.


"Gisteren een kettingspanner besteld, vanmiddag reeds geleverd bij mij thuis in België, wat een service! Ook een zeer duidelijk overzicht op de website, goede en snelle communicatie, een voorbeeld voor andere online shops! Mvg, Danny"
Lathouwers Danny


"De Heer Giuliano
 
Ik heb net het mes ontvangen en het is het goede mes.
Ik wil U bedanken voor de goede service aan mij.
 
Gr.
Frans"
Frans


"Top Händler, sehr aufmerksam, freundlich und hilfsbereit. Schnelle und reibungslose Rückabwicklung! Vielen Dank!"
Philipp