Chainsaw Chain for Alpina saws with 35cm bar & 50 Drive Links

Aantal verpakkingen
Prijs per verpakking
Uw voordeel
1+
€ 17,31 (excl. 21% BTW)
€ 20,95
( incl. 21% BTW)
-
2+ 
€ 16,45 (excl. 21% BTW)
€ 19,90
( incl. 21% BTW)
5%

Plaats het product in uw winkelmandje om de verzendkosten te zien

ALM

Productcode: 21183ALP

Deze is geschikt voor gebruik in de volgende machines.

Zoek uw machine in de onderstaande lijst om er zeker van te zijn dat dit een geschikt onderdeel voor uw machine is.

Model Machine Products
Elettra 160 with 35cm (14") bar Producten voor de Alpina - Elettra 160 met 35cm (14") zaagblad kettingzaag
Elettra 170 with 35cm (14") bar Producten voor de Alpina - Elettra 170 met 35cm (14") zaagblad kettingzaag
Energy 1.6 with 35cm (14") bar Producten voor de Alpina - Energy 1.6 met 35cm (14") zaagblad kettingzaag
Energy 1.7 with 35cm (14") bar Producten voor de Alpina - Energy 1.7 met 35cm (14") zaagblad kettingzaag
Energy 1.8 with 35cm (14") bar Producten voor de Alpina - Energy 1.8 met 35cm (14") zaagblad kettingzaag
Energy 1.9 with 35cm (14") bar Producten voor de Alpina - Energy 1.9 met 35cm (14") zaagblad kettingzaag
Energy 2.0Q with 35cm (14") bar Producten voor de Alpina - Energy 2.0Q met 35cm (14") zaagblad kettingzaag
Happy Garden CX35N with 35cm (14") bar Producten voor de Alpina - Happy Garden CX35N met 35cm (14") zaagblad kettingzaag
P350 with 35cm (14") bar Producten voor de Alpina - P350 met 35cm (14") zaagblad kettingzaag
P360 with 35cm (14") bar Producten voor de Alpina - P360 met 35cm (14") zaagblad kettingzaag
P370 with 35cm (14") bar Producten voor de Alpina - P370 met 35cm (14") zaagblad kettingzaag
P371 with 35cm (14") bar Producten voor de Alpina - P371 met 35cm (14") zaagblad kettingzaag
P410 with 35cm (14") bar Producten voor de Alpina - P410 met 35cm (14") zaagblad kettingzaag
Range/Rolly 35N with 35cm (14") bar Producten voor de Alpina - Range/Rolly 35N met 35cm (14") zaagblad kettingzaag

De lijst bevat het merk / de distributeur en de modellen van de machines (in alfabetische volgorde) waarvan we weten dat dit product waarschijnlijk geschikt voor is. Als uw machine niet in de lijst staat, kan het zijn dat dit onderdeel geschikt is, maar dat we geen gegevens hebben over de geschiktheid. Bekijk onze andere producten om te zien of we een geschikt onderdeel in voorraad hebben, of laat ons weten dat dit volgens u geschikt is.


Dit is te vergelijken met onderdelen met de volgende referenties:

De namen en nummers van fabrikanten en distributeurs worden alleen ter referentie gebruikt.
Alternatieve fabrikant. Gelijkwaardige kwaliteit als origineel.

Chainsaw Chain for Alpina saws with 35cm bar & 50 Drive Links Chainsaw Chain for Alpina saws with 35cm bar & 50 Drive Links
ALM Manufacturing maakt van elke gelegenheid gebruik om ervoor te zorgen dat al hun producten volgens de hoogste normen en kwaliteit worden ontworpen en gefabriceerd in elke productiestadium om ervoor te zorgen dat ze geschikt zijn voor hun doel.


Lees de volgende veiligheidsinformatie zorgvuldig door:

1. Zorg ervoor dat de apparaten zijn losgekoppeld van de stroomtoevoer - of dat de bougie is losgekoppeld - voordat u werkzaamheden aan deze apparaten uitvoert.

2. Onderdelen mogen alleen worden gemonteerd door een voldoende gekwalificeerde of competente persoon in overeenstemming met de instructies van de fabrikant.

3. Onderdelen mogen alleen worden gebruikt voor het doel waarvoor ze zijn ontworpen en binnen veilige grenzen zijn gebruikt.

4. Vraag bij twijfel een vakman om uw apparaat te repareren.

ALM Manufacturing kan niet aansprakelijk worden gesteld voor verlies, schade of letsel als gevolg van verkeerd gebruik of onjuist gemonteerde onderdelen.

Uw wettelijke rechten worden niet beïnvloed.

Aanraders voor deze product groep

Bio kettingzaagolie 1 ltr

Bio kettingzaagolie 1 ltr


€ 10,70 (excl. 21% BTW)
€ 12,95
( incl. 21% BTW)
Kettingzaagolie 2 Liter

Kettingzaagolie 2 Liter


€ 8,22 (excl. 21% BTW)
€ 9,95
( incl. 21% BTW)
Kettingzaagolie Pro 1 Liter

Kettingzaagolie Pro 1 Liter


€ 8,22 (excl. 21% BTW)
€ 9,95
( incl. 21% BTW)
Feedback van onze klanten
"Fantastisch geholpen met onderdelen voor een WorX robotmaaier. Na reparatie hield de maaier er helaas om andere reden mee op (er ging nog meer kapot) Nog niet gebruikte onderdelen retour gezonden en deze zijn dezelfde dag nog gecrediteerd. Ik ga hier zeker terugkomen mocht ik in de toekomst tuinmachine onderdelen nodig hebben."
Henk


"Zeer snelle en gerichte service.. Als het momenteel niet in het aanbod ligt, gewoon effe Appen en binnen de kortste keer kan het ook via deze webshop besteld worden. Zeer correct geprijsde artikelen. Een zeer tevreden klant !!"
Nico Vanhaeren


"goedde morgen alles is goed verlopen maar duurde wel een week"
Eddy Steensels


"Hi I have just received the wheels for my mower thanks for the great service"
Martyn


"Hoi. Heb vandaag het maaiblad gehad en kan perfect gebruikt worden voor dit type maaier enorm bedankt.."
Marina


"Beste mijnheer, Ik heb de onderdelen binnengekregen en de kettingzaag doet het weer. Bedankt voor de goede service! Met vriendelijke groet, Dolf"
Dolf