Chainsaw Chain for Stiga Saws with 40cm (16-inch) Bar/57Links

Aantal verpakkingen
Prijs per verpakking
Uw voordeel
1+
€ 18,97 (excl. 21% BTW)
€ 22,95
( incl. 21% BTW)
-
2+ 
€ 18,02 (excl. 21% BTW)
€ 21,80
( incl. 21% BTW)
5%

Plaats het product in uw winkelmandje om de verzendkosten te zien

ALM

Productcode: 21192STG

Deze is geschikt voor gebruik in de volgende machines.

Zoek uw machine in de onderstaande lijst om er zeker van te zijn dat dit een geschikt onderdeel voor uw machine is.

Model Machine Products
Pro 1800 with 40cm (16") bar Producten voor de Stiga - Pro 1800 met 40cm (16") zaagblad kettingzaag
SE 2016Q with 40cm (16") bar Producten voor de Stiga - SE 2016Q met 40cm (16") zaagblad kettingzaag
SE 2216Q with 40cm (16") bar Producten voor de Stiga - SE 2216Q met 40cm (16") zaagblad kettingzaag
SP 338 with 40cm (16 Producten voor de Stiga - SP 338 met 40cm (16 kettingzaag

De lijst bevat het merk / de distributeur en de modellen van de machines (in alfabetische volgorde) waarvan we weten dat dit product waarschijnlijk geschikt voor is. Als uw machine niet in de lijst staat, kan het zijn dat dit onderdeel geschikt is, maar dat we geen gegevens hebben over de geschiktheid. Bekijk onze andere producten om te zien of we een geschikt onderdeel in voorraad hebben, of laat ons weten dat dit volgens u geschikt is.


Dit is te vergelijken met onderdelen met de volgende referenties:

Stiga: 1519-9001-57, 91VGO-57X

De namen en nummers van fabrikanten en distributeurs worden alleen ter referentie gebruikt.
Alternatieve fabrikant. Gelijkwaardige kwaliteit als origineel.

Chainsaw Chain for Stiga Saws with 40cm (16-inch) Bar/57Links Chainsaw Chain for Stiga Saws with 40cm (16-inch) Bar/57Links
ALM Manufacturing maakt van elke gelegenheid gebruik om ervoor te zorgen dat al hun producten volgens de hoogste normen en kwaliteit worden ontworpen en gefabriceerd in elke productiestadium om ervoor te zorgen dat ze geschikt zijn voor hun doel.


Lees de volgende veiligheidsinformatie zorgvuldig door:

1. Zorg ervoor dat de apparaten zijn losgekoppeld van de stroomtoevoer - of dat de bougie is losgekoppeld - voordat u werkzaamheden aan deze apparaten uitvoert.

2. Onderdelen mogen alleen worden gemonteerd door een voldoende gekwalificeerde of competente persoon in overeenstemming met de instructies van de fabrikant.

3. Onderdelen mogen alleen worden gebruikt voor het doel waarvoor ze zijn ontworpen en binnen veilige grenzen zijn gebruikt.

4. Vraag bij twijfel een vakman om uw apparaat te repareren.

ALM Manufacturing kan niet aansprakelijk worden gesteld voor verlies, schade of letsel als gevolg van verkeerd gebruik of onjuist gemonteerde onderdelen.

Uw wettelijke rechten worden niet beïnvloed.

Aanraders voor deze product groep

Bio kettingzaagolie 1 ltr

Bio kettingzaagolie 1 ltr


€ 10,70 (excl. 21% BTW)
€ 12,95
( incl. 21% BTW)
Kettingzaagolie 2 Liter

Kettingzaagolie 2 Liter


€ 8,22 (excl. 21% BTW)
€ 9,95
( incl. 21% BTW)
Kettingzaagolie Pro 1 Liter

Kettingzaagolie Pro 1 Liter


€ 8,22 (excl. 21% BTW)
€ 9,95
( incl. 21% BTW)
Feedback van onze klanten
"Ik kon heel snel via chat hulp krijgen bij het vinden van een product. Chapeau! Hoe levering en product is weten we nu nog niet."
M Mast


"Hoi,
Compliment: geweldige service!

Jos"
Jos


"Prima geholpen, met het vinden van de juiste tandriem. Eerlijke en snelle reactie via whatsapp. Aanrader!! Berrie"
Berrie


"Parts arrived earlier than predicted -exactly what was needed. Now fitted and mower working perfectly - thanks !"
Michael Mulholland


"Beste, Ik heb vandaag het koppelstuk ontvangen! Dank voor al uw goede service! Mvg, Eric"
Eric


"perfect bij vragen word je meteen en perfect geholpen"
Vermeulen