Gemiddelde beoordeling gebasseerd op 0 beoordeling(en)

Er zijn geen beoordelingen voor dit artikel.

Feedback van onze klanten
"Zeer goed"
Noël Dehaene


"Zeer goed"
Eduard de Cock


"Prima. Artikel makkelijk te vinden."
Bouwe Prins


"Ik kon moeilijk het juiste onderdeel vinden voor mijn grasmaaier. Voor advies gebeld met grasmaaier bladen enzo. Ik werd super vriendelijk te woord gestaan en ze zijn enorm behulpzaam. Het beoogde artikel werd zelfs direct opgezocht in het magazijn en nagemeten om er zeker van te zijn dat het de juiste was. Top dienstverlening :-)."
Vd Brink


"Voor een Wolf A 340 e grasmaaier zocht ik een duwaskoppeling. Ik weet nu dat dit zo heet. Foto gemaakt en opgestuurd. Ondanks grote drukte kreeg ik snel een app om nog een foto van de modelsticker op te sturen. Ik kreeg toen in her weekend reactie met een aanbieding voor een verpakking met vervangingsset. Had deze week.ook al een verpakking wielasklemmen besteld en die werden na 2 dagen ook voor een zeer mooie prijs geleverd. Ik vind het een heel fijn bedrijf. Enige opmerking. De zoekfunctie op de site kan voor mij beter. Als je op Wolf zoekt dan ook graag in eerste instantie alleen producten van/voor Wolfgarten. Maar de service is voor mij onovertroffen."
Theo Goedendorp


"Onderdeel besteld op vrijdag (vanuit Belgie) zaterdagmiddag geleverd. Vlotter kan niet denk ik. Onderdeel past perfect. (Hakselaar 2200 axt van 1998!!.) Bedankt en nooit twijfelen om bij deze mensen te kopen . TOP!"
Steemans