Gemiddelde beoordeling gebasseerd op 0 beoordeling(en)
Er zijn geen beoordelingen voor dit artikel.

Feedback van onze klanten
"Mijn ervaring is zeer positief! Zeer vlotte- en goede service en in tegenstelling met andere bedrijven, is men hier wel begaan met de klant. Mijn bestelling werd, voor verzending, ruim overlopen zodat ik zeker het juiste artikel had en ik geen extra kosten (terug zenden) zou hebben. Top????"
Sven Strybosch


"super service en zeer snelle levering bedankt"
Johan Baert


"Het ging allemal vrij vlot. Ik vind de website bijna te precies. De hele tijd onnodige items. Ik denk dat de site voor pc en laptop is ontworpen. Op de telefoon is het dan te onoverzichtelijk. Het werkt wel allemaal goed. Het belangrijkste is dat mijn reservemes er was. Daar heeft de winkeleigenaar goed naar gezocht. Fijn dat ik het ook kon afhalen."
Jupio


"perfect bij vragen word je meteen en perfect geholpen"
Vermeulen


"Goeiendag , graag zou ik willen weten wanneer stuk zou geleverd worden . Ik heb tot op heden nog geen nieuws gekregen er stond nochtans levering via Post NL 1 a 2 dagen. Orderbevestiging is XXXXXXXX Mvg Werner
Redactie: U heeft een artikel besteld met een levertijd van 7-14 dagen.
Het artikel zal eerst door ons ontvangen dienen te worden voordat we het kunnen versturen.
Vandaar dat er ook staat: "Verwachte bezorgtijd: 1 dag(en) Indien op voorraad!)""
Werner Devos


"Vanochtend spoel gezicht voor een accu-trimmer. Via internet gezocht en bij deze zaak uitgekomen. Over en weer enkele foto's uitgewisseld van de niet meer courante trimmer en daarbij werd ik keurig en snel geholpen door een van uw medewerkers. Super behandeling en uitstekende service. Zo hoort het !!! Dankjewel"
Henk Suelmann