Verkoop Hotline 036-7851687

Gebruik de zoek wizard om de onderdelen voor uw machine te vinden

Tuinmachines

Powertool machines

Bij twijfel of vragen stuur een foto via whatsapp: +31638008879
Kunt u het onderdeel niet vinden, klik dan hier om te lezen hoe wij vrijblijvend voor u het juiste onderdeel gaan zoeken.
Let er op dat sommige populaire machine modellen meerdere varianten kunnen hebben, controleer dan ook altijd de model sticker op het juiste model/artikel nummer.

Een letter of cijfer meer of minder in het model nummer kan betekenen dat de machine geheel andere onderdelen gebruikt.


Machines van hetzelfde merk wil dus nooit zeggen dat het ook hetzelfde onderdeel is.

Toon: 

Pagina(s) gevonden:
Weergave:
Aan/uit schakelaar voor Bio Silent 2500

Aan/uit schakelaar voor Bio Silent 2500 Product code:…

Klik op details/kopen om alle geschikte machines te zien
Hakselaar/versnipperaar mes en as voor Stiga BIO Silent 2500

Hakselaar/versnipperaar mes en as voor Stiga BIO Silent 2500 …

Klik op details/kopen om alle geschikte machines te zien
Omkeer schakelaar voor Bio Silent 2500

Omkeer schakelaar voor Bio Silent 2500 Product code:…

Klik op details/kopen om alle geschikte machines te zien
Printplaat voor Bio Silent 2500

Printplaat voor Bio Silent 2500 Product code: …

Klik op details/kopen om alle geschikte machines te zien
Stiga BIO SILENT 2500 aanzetblok

Stiga BIO SILENT 2500 aanzetblok Product code: …

Klik op details/kopen om alle geschikte machines te zien
Pagina(s) gevonden:
Product groepen
Feedback van onze klanten
"Het mes aanzetblok van mijn Atika LFH 2800 hakselaar was versleten. Besteld bij jullie webshop en na 2 dagen ontvangen. Netjes verpakt, en belangrijker nog: precies het goede onderdeel. Hakselaar werkt weer zoals vanouds. Dus hier spreekt een tevreden klant."
Henk Henderson


"Excellent service"
John Hollamby


"Beste, Ik heb vandaag het koppelstuk ontvangen! Dank voor al uw goede service! Mvg, Eric"
Eric


"kon het onderdeel nergens vinden , tot ik op jullie site uitkwam , dadelijk (zondag ) besteld , en op dinsdag werden ze al geleverd , dat is nog es service"
Milis Jean - Pierre


"Super goede after sales service. Ik had nieuwe aandrijf riem voor grasmaaier nodig. GMBE had goede info over type nummers om met de originele Bosch nummers te vergelijken. Na aankoop bleek de riem een beetje strak te zitten maar via whatsapp contact kreeg ik zelfs op zaterdag AVOND nog goede tips terug. Uiteindelijk draait mijn grasmaaier weer als een zonnetje. Dankjewel."
Michiel


"Opzoek naar een startkoort kwam ik via via op deze site. Mijn model nummer kwam niet overeen met het aangeboden model. Ik dacht laat ik een appje sturen, vrijdagmiddag om 17.42 wat schetst mijn verbazing meteen antwoord en een oplossing voor mijn probleem. Ik zeg dikke hele dikke prima! Hier kunnen veel bedrijven een voorbeeld aan nemen."
Horst Hoogland