Verkoop Hotline 036-7851687

Gebruik de zoek wizard om de onderdelen voor uw machine te vinden

Tuinmachines

Powertool machines

Bij twijfel of vragen stuur een foto via whatsapp: +31638008879
Kunt u het onderdeel niet vinden, klik dan hier om te lezen hoe wij vrijblijvend voor u het juiste onderdeel gaan zoeken.
Let er op dat sommige populaire machine modellen meerdere varianten kunnen hebben, controleer dan ook altijd de model sticker op het juiste model/artikel nummer.

Een letter of cijfer meer of minder in het model nummer kan betekenen dat de machine geheel andere onderdelen gebruikt.


Machines van hetzelfde merk wil dus nooit zeggen dat het ook hetzelfde onderdeel is.

Toon: 

Pagina(s) gevonden:
Weergave:
Bout zaagblad voor PowerPlus POWX1365

Bout zaagblad voor PowerPlus POWX1365 Product code: GMBE-PT000894 …

Klik op details/kopen om alle geschikte machines te zien
Hendel en knop (klem diepte-instelling) voor PowerPlus POWX1365

Hendel en knop (klem diepte-instelling) voor PowerPlus POWX1365 Product code: GMBE-PT000996…

Klik op details/kopen om alle geschikte machines te zien
Koolborstels voor PowerPlus POWX1365MB

Koolborstels voor PowerPlus POWX1365MB Product code: …

Klik op details/kopen om alle geschikte machines te zien
Stofzuigslang voor PowerPlus POWX1365

Stofzuigslang voor PowerPlus POWX1365 Product code: GMBE-PT001887 Dit…

Klik op details/kopen om alle geschikte machines te zien
Voet basisplaat compleet PowerPlus POWX1365 / POWX1365MB & Topcraft XYZ452 / XYZ482

Voet basisplaat compleet PowerPlus POWX1365 / POWX1365MB & Topcraft XYZ452 / XYZ482 Product code:…

Klik op details/kopen om alle geschikte machines te zien
Voor flens voor PowerPlus POWX1410

Voor flens voor PowerPlus POWX1410 Product code: GMBE-PT001271 …

Klik op details/kopen om alle geschikte machines te zien
Pagina(s) gevonden:
Feedback van onze klanten
"gezocht op florabest 46BA direct gevonden en direct betaald binnen 24 uur in huis compliment"
Dick De Haas


"Snelle levering !"
Jv


"De starter kit voor Ikra BHSN 602 ontvangen en gelijk gemonteerd. Deed het gelijk weer goed. Product voldoet volledig aan de verwachting. Snelle levering en goede prijs kwaliteitverhouding. Top."
Joske


"Ik stuurde op zaterdag een vraag. Ik kreeg ONMIDDELIJK een antwoord! Er moest even wat opzoek werk gedaan worden. En ja hoor zelfs op zondag direct antwoord. Als het goed is mag het ook geweten zijn!!! Nogmaals mijn dank!!"
Sanne


"Het ging allemal vrij vlot. Ik vind de website bijna te precies. De hele tijd onnodige items. Ik denk dat de site voor pc en laptop is ontworpen. Op de telefoon is het dan te onoverzichtelijk. Het werkt wel allemaal goed. Het belangrijkste is dat mijn reservemes er was. Daar heeft de winkeleigenaar goed naar gezocht. Fijn dat ik het ook kon afhalen."
Jupio


"Heb zojuist het onderdeel binnen van mijn Ferrex bosmaaier, destijds bij ALDI gekocht. Zeer fijn apparaat, maar nu was de kop versleten. Alles afgezocht naar een vervanging, maar bleek dat de schroefdraad overal net even anders is. Deze kop past perfect!! Heel erg blij mee!! Snel geleverd ook!!"
Frank