Verkoop Hotline 036-7851687

Gebruik de zoek wizard om de onderdelen voor uw machine te vinden

Tuinmachines

Powertool machines

Bij twijfel of vragen stuur een foto via whatsapp: +31638008879
Kunt u het onderdeel niet vinden, klik dan hier om te lezen hoe wij vrijblijvend voor u het juiste onderdeel gaan zoeken.
Let er op dat sommige populaire machine modellen meerdere varianten kunnen hebben, controleer dan ook altijd de model sticker op het juiste model/artikel nummer.

Een letter of cijfer meer of minder in het model nummer kan betekenen dat de machine geheel andere onderdelen gebruikt.


Machines van hetzelfde merk wil dus nooit zeggen dat het ook hetzelfde onderdeel is.

Toon: 

Pagina(s) gevonden:
Weergave:
Bout zaagblad voor PowerPlus POWX04761 / POWXQ5313

Bout zaagblad voor PowerPlus POWX04761 / POWXQ5313 Product code: GMBE-PT000888…

Klik op details/kopen om alle geschikte machines te zien
Condensator 0,33 uF / 275- 300V voor Central Park en PowerPlus

Condensator 0,33 uF / 275- 300V voor Central Park en PowerPlus Product code: …

Klik op details/kopen om alle geschikte machines te zien
Koolborstel deksel voor PowerPlus POWX05201 / POWXQ5313 / POWE50002 & Topcraft TAG-2100 / XYZ172

Koolborstel deksel voor PowerPlus POWX05201 / POWXQ5313 / POWE50002 & Topcraft TAG-2100 / XYZ172 …

Klik op details/kopen om alle geschikte machines te zien
Koolborstels voor PowerPlus POWXQ5313

Koolborstels voor PowerPlus POWXQ5313 Product code: GMBE-PT000059 Dit…

Klik op details/kopen om alle geschikte machines te zien
Schakelaar voor PowerPlus POWXQ5104

Schakelaar voor PowerPlus POWXQ5104 Product code: GMBE-PT000723 Dit…

Klik op details/kopen om alle geschikte machines te zien
Sleutel voor PowerPlus POW203

Sleutel voor PowerPlus POW203 Product code: GMBE-PT001523 Dit…

Klik op details/kopen om alle geschikte machines te zien
Pagina(s) gevonden:
Feedback van onze klanten
"Zeer snelle en gerichte service.. Als het momenteel niet in het aanbod ligt, gewoon effe Appen en binnen de kortste keer kan het ook via deze webshop besteld worden. Zeer correct geprijsde artikelen. Een zeer tevreden klant !!"
Nico Vanhaeren


"Mijn ervaring is zeer positief! Zeer vlotte- en goede service en in tegenstelling met andere bedrijven, is men hier wel begaan met de klant. Mijn bestelling werd, voor verzending, ruim overlopen zodat ik zeker het juiste artikel had en ik geen extra kosten (terug zenden) zou hebben. Top????"
Sven Strybosch


"Super goede after sales service. Ik had nieuwe aandrijf riem voor grasmaaier nodig. GMBE had goede info over type nummers om met de originele Bosch nummers te vergelijken. Na aankoop bleek de riem een beetje strak te zitten maar via whatsapp contact kreeg ik zelfs op zaterdag AVOND nog goede tips terug. Uiteindelijk draait mijn grasmaaier weer als een zonnetje. Dankjewel."
Michiel


"Het juiste produkt en heel snel geleverd"
Cannoot Roger


"Hallo, der Schalter ist angekommen und auch eingebaut. Der Laubsauger funktioniert einwandfrei. Vielen Dank für ihre Bemühungen. M.f.G"
Günter


"First Class service and goods. Thank You."
Brian Walton