Verkoop Hotline 036-7851687

Gebruik de zoek wizard om de onderdelen voor uw machine te vinden

Tuinmachines

Powertool machines

Bij twijfel of vragen stuur een foto via whatsapp: +31638008879
Kunt u het onderdeel niet vinden, klik dan hier om te lezen hoe wij vrijblijvend voor u het juiste onderdeel gaan zoeken.
Let er op dat sommige populaire machine modellen meerdere varianten kunnen hebben, controleer dan ook altijd de model sticker op het juiste model/artikel nummer.

Een letter of cijfer meer of minder in het model nummer kan betekenen dat de machine geheel andere onderdelen gebruikt.


Machines van hetzelfde merk wil dus nooit zeggen dat het ook hetzelfde onderdeel is.

Toon: 

Pagina(s) gevonden:
Weergave:
40cm maaiblad voor PowerPlus POWEBG7560

40cm maaiblad voor PowerPlus POWEBG7560 Product code: GMBE-SP10382 …

Klik op details/kopen om alle geschikte machines te zien
Achterwiel voor PowerPlus POWEBG7560

Achterwiel voor PowerPlus POWEBG7560 Product code: GMBE-SP12572 Dit…

Klik op details/kopen om alle geschikte machines te zien
Maaiblad adapter voor Powerplus POWEBG7560 / POWXG6210 / POWXG6250 / POWXG6280

Maaiblad adapter voor Powerplus POWEBG7560 / POWXG6210 / POWXG6250 / POWXG6280 Product code: …

Klik op details/kopen om alle geschikte machines te zien
Mesbout voor PowerPlus POWEBG7560

Mesbout voor PowerPlus POWEBG7560 Product code: GMBE-SP12785 Dit…

Klik op details/kopen om alle geschikte machines te zien
Mulch kit voor PowerPlus POWEBG7560

Mulch kit voor PowerPlus POWEBG7560 Product code: GMBE-SP12623 …

Klik op details/kopen om alle geschikte machines te zien
Opvangzak voor PowerPlus POWEBG7560

Opvangzak voor PowerPlus POWEBG7560 Product code: GMBE-SP13525 Dit…

Klik op details/kopen om alle geschikte machines te zien
PowerPlus accu 18V / 3.0 Ah voor POWEBG7560

PowerPlus accu 18V / 3.0 Ah voor POWEBG7560 …

Klik op details/kopen om alle geschikte machines te zien
PowerPlus accu lader 18V / 3.0 Ah voor POWEBG7560

PowerPlus accu lader 18V / 3.0 Ah voor POWEBG7560 Product code: GMBE-SP10393…

Klik op details/kopen om alle geschikte machines te zien
Schakelaar (bediening compleet) voor PowerPlus POWDPG7555

Schakelaar (bediening compleet) voor PowerPlus POWDPG7555 Product code: GMBE-SP12645…

Klik op details/kopen om alle geschikte machines te zien
Splitpen (wiel) voor PowerPlus POWEBG7560

Splitpen (wiel) voor PowerPlus POWEBG7560 Product code: GMBE-SP14219 …

Klik op details/kopen om alle geschikte machines te zien
Veer (van hoogteregeling) voor PowerPlus POWEBG7560

Veer (van hoogteregeling) voor PowerPlus POWEBG7560 Product code: GMBE-SP13291…

Klik op details/kopen om alle geschikte machines te zien
Veiligheidssleutel voor PowerPlus POWDPG7555 / POWEBG7560

Veiligheidssleutel voor PowerPlus POWDPG7555 / POWEBG7560 Product code: GMBE-SP11926…

Klik op details/kopen om alle geschikte machines te zien
Voorwiel voor PowerPlus POWEBG7560

Voorwiel voor PowerPlus POWEBG7560 Product code: GMBE-SP12573 Dit…

Klik op details/kopen om alle geschikte machines te zien
Pagina(s) gevonden:
Feedback van onze klanten
"Voor een Wolf A 340 e grasmaaier zocht ik een duwaskoppeling. Ik weet nu dat dit zo heet. Foto gemaakt en opgestuurd. Ondanks grote drukte kreeg ik snel een app om nog een foto van de modelsticker op te sturen. Ik kreeg toen in her weekend reactie met een aanbieding voor een verpakking met vervangingsset. Had deze week.ook al een verpakking wielasklemmen besteld en die werden na 2 dagen ook voor een zeer mooie prijs geleverd. Ik vind het een heel fijn bedrijf. Enige opmerking. De zoekfunctie op de site kan voor mij beter. Als je op Wolf zoekt dan ook graag in eerste instantie alleen producten van/voor Wolfgarten. Maar de service is voor mij onovertroffen."
Theo Goedendorp


"Dekseltje besteld. Betaald maar daarna nooit iets gehoord, gezien of gekregen. Zou het fijn vinden om een reactie te krijgen. Tot zover 1 ster.

Redactie: Aangezien er geen mail ontvangen zou zijn, neem ik aan dat u een verkeerd email adres heeft op gegeven.
Anders had u de email gezien dat de zending sinds vandaag naar u onderweg is.
U heeft op zaterdag besteld en het is vandaag de maandag er op.
Heel veel sneller kan er niet verzonden worden, aangezien dit de eerste werkdag is na uw bestelling."
Wildemam


"Samen met de mail met de factuur kregen we als verassend als extra bijlage van de mail een heuse foto van de transportdoos met het door ons gevraagde product daarin. Wegens heel recente ervaringen met verkeerde bestellingen / leveringen vinden we deze manier van werken FANTASTISCH. Dit is de eerste keer dat we dit meemaakten en hopen dat andere leveranciers deze handelswijze over gaan nemen. Onze complimenten"
Hein Asscherickx


"Bestelling geplaatst, betaald, maar geen bevestiging.. Fake website waarschijnlijk?
Redactie: Inmiddels duidelijk dat er een incompleet email adres opgegeven was, en ja dan komt de mail niet aan."
Anoniem


"Had een vraag om 18:45 uur, op vrijdag avond (21 okt '22). Meteen een review geplaatst! Kreeg meteen antwoord en een antwoord waar ik iets mee kon! Niet normaal, dat had ik nog nooit meegemaakt! Top service! ps. Deze review is 100% gemeend en echt! Lawrence Quaedvlieg (Tuinman) 'De Heeren van de Tuin' Muiden"
Lawrence Quaedvlieg


"Goede morgen, Ik wil U nogmaals bedanken voor zo spoedig levering van Sabo onderdeel. Hij is goed aangekomen en is inderdaad HETZELDE. Ik kan nu de verticuteer weer gaan gebruiken. Super, ben echt blij. Fijne dagen en groeten van Marta"
Marta