Gemiddelde beoordeling gebasseerd op 0 beoordeling(en)
Er zijn geen beoordelingen voor dit artikel.

Feedback van onze klanten
"Bedankt voor de goede afloop van mijn bestelling is perfect afgeleverd op bestemming en het was een totale top service nogmaals bedankt aan iedereen. Groeten Rik"
Rik


"Zeer goed"
Eduard de Cock


"Het contact is zeer professioneel. Prima commutatieve vaardigheden. Zeer accuraat betrokken en eerlijk qua advies.Echte karakteristieken van een adviseur. Begeleiding en afhandeling bij het bestellen uitmuntend.Heb me nog nooit zo op mijn gemak gevoeld bij het bestellen van een product. Man van zijn woord. Ik ben zeer tevreden over alles Wat ik heb ervaren bij het bestellen van producten bij deze man /site Met Vriendelijke Groet, Ronald Appel CEO My handy-Hands events & Support"
Ronald Appel


"Zeer on klantvriendelijk. Baseren hun verzendkosten voor het gemak op pakketpost €5,99 terwijl het soms ook anders kan. B.v. Briefpost in een enveloppe voor ong. €2.00. Je bent dan gewoon tot sponsor van PostNL bevorderd. Bovendien bestellen incl. Btw. De Btw die achteraf wordt bereken is hoger!

Redactie: Wij bieden geen mogelijkheid van brievenbus verzending aan. Uitsluitend pakketpost, en overal wordt er een incl. en excl. BTW bedrag getoond. Dus ook bij de verzendkosten 5,99 excl. BTW en 7,25 incl. BTW."
Jim Buys


"Ik zocht een koppelings drum voor een Echo CS360EVL kettingzaag uit 1992. Niet meer te vinden bij importeur, leveranciers van Echo, speciaalzaken en / of internet. Dit bedrijf, met name Domé, behoede mij voor verkeerde keuzes, zocht en vond het juiste onderdeel. Fantastisch, heel erg bedankt."
Bram Millenaar


"Zeer goede ervaring! In verband met bestelling van een onderdeel dat niet zo vaak voorkomt, wordt door hen extra gecontroleerd of het bestelde inderdaad de bedoeling is. Klasse service!"
Louwe Boekema