| "prima service om even te vragen om uitstel levering omdat er niet 2 exemplaren voorradig waren.
Wat niet goed liep was de verzending door Post.nl.
Het pakje, dat zo klein was dat het door de brievenbus kon, is niet bezorgd aan het opgegeven adres maar bezorgd bij een verzamelpunt op 10 km afstand. Daar bleek het nog geen 1 week te mogen liggen .
Gelukkig konden we het op de laatste dag ophalen.
Toch even rekening houden met dit gedrag van Post.nl" M.plet

|
| "Buiten gewoon goede service. Waren alle websites maar zo effectief en vriendelijk. Petje af.
Medewerker Domé kwam zefls 's avonds laat nog in actie om mij te informeren. Zeer tevreden" Cjm Van Der Geest

|
| "Ik kende deze webwinkel niet, maar de geschikte spoelcover voor mijn grastrimmer kon ik nergens anders vinden, dus gewoon maar geprobeerd. Een dag na het bestellen bestellen had ik het juiste product al in huis. Prima service: snelle en duidelijke communicatie en via de meegestuurde track en trace link zag ik gisteren al dat het snel zou gaan. Veel dank! En aan te bevelen dus, dit adres." Anneke

|
| "16 9 2025 een zak bestelt voor een blad zuiger ,v skil hadden ze niet meer ,maarcdat word nu gemaakt door ryno, de verkoper heeft ons alles en netjes geholpen met het kopen en uit leggen ,had alle tijd complimenten v ons,zeer betrouw baar bedrijf raad het iedereen aan." Em Manders Heeswijk Dinther

|
| "Na zeer goed geïnformeerd te zijn een accu gekocht voor mijn robotmaaier. Dit bleek toch niet de oorzaak van het defect, retour zenden was geen enkel probleem.
Daarna uitvoerig contact over het probleem en er wordt super meegedacht ook in de meest kosten efficiënte oplossing wat ik niet vaak meemaak.
Het probleem van mijn ergens anders aangeschafte robotmaaier wordt zeker opgelost, daar heb ik alle vertrouwen in!
Kortom, ik kan grasmaaier bladen enzo zeer warm aanbevelen! ????" Jacques

|
| "Prima. Artikel makkelijk te vinden." Bouwe Prins

|