Gemiddelde beoordeling gebasseerd op 0 beoordeling(en)

Er zijn geen beoordelingen voor dit artikel.

Feedback van onze klanten
"Zeer on klantvriendelijk. Baseren hun verzendkosten voor het gemak op pakketpost €5,99 terwijl het soms ook anders kan. B.v. Briefpost in een enveloppe voor ong. €2.00. Je bent dan gewoon tot sponsor van PostNL bevorderd. Bovendien bestellen incl. Btw. De Btw die achteraf wordt bereken is hoger!

Redactie: Wij bieden geen mogelijkheid van brievenbus verzending aan. Uitsluitend pakketpost, en overal wordt er een incl. en excl. BTW bedrag getoond. Dus ook bij de verzendkosten 5,99 excl. BTW en 7,25 incl. BTW."
Jim Buys


"Voor een Wolf A 340 e grasmaaier zocht ik een duwaskoppeling. Ik weet nu dat dit zo heet. Foto gemaakt en opgestuurd. Ondanks grote drukte kreeg ik snel een app om nog een foto van de modelsticker op te sturen. Ik kreeg toen in her weekend reactie met een aanbieding voor een verpakking met vervangingsset. Had deze week.ook al een verpakking wielasklemmen besteld en die werden na 2 dagen ook voor een zeer mooie prijs geleverd. Ik vind het een heel fijn bedrijf. Enige opmerking. De zoekfunctie op de site kan voor mij beter. Als je op Wolf zoekt dan ook graag in eerste instantie alleen producten van/voor Wolfgarten. Maar de service is voor mij onovertroffen."
Theo Goedendorp


"Perfecte en snelle service voor een reële prijs. De Ketting voor mijn Black & Decker kettingzaag is elders moeilijk verkrijgbaar, bij deze webshop meerdere op voorraad."
Wim Van Der Meide


"Whats app gestuurd en gelijk contact Ze hebben gezocht naar het artikel door mijn foto's en een goed advies gegeven. Gelijk besteld en de andere dag al binnen. Het paste perfect en kan weer verder met mijn grastrimmer Toppie ga zo door"
Adriana


"Pakket is goed aangekomen, alles past perfect nogmaals bedankt voor uw hulp"
Erik


"Prima ervaring. Snelle levering en product prima."
Frans Vosmer