Verkoop Hotline 036-7851687

Gebruik de zoek wizard om de onderdelen voor uw machine te vinden

Tuinmachines

Powertool machines

Bij twijfel of vragen stuur een foto via whatsapp: +31638008879
Kunt u het onderdeel niet vinden, klik dan hier om te lezen hoe wij vrijblijvend voor u het juiste onderdeel gaan zoeken.
Let er op dat sommige populaire machine modellen meerdere varianten kunnen hebben, controleer dan ook altijd de model sticker op het juiste model/artikel nummer.

Een letter of cijfer meer of minder in het model nummer kan betekenen dat de machine geheel andere onderdelen gebruikt.


Machines van hetzelfde merk wil dus nooit zeggen dat het ook hetzelfde onderdeel is.

Toon: 

Pagina(s) gevonden:
Weergave:
20cm (8-inch) Kettingzaag zwaard 3/8" LP / 1,3 mm (.050") voor 30 schakels aansluiting 1041

20cm (8-inch) Kettingzaag zwaard 3/8" LP / 1,3 mm (.050") voor 30 schakels aansluiting 1041 …

Klik op details/kopen om alle geschikte machines te zien
30cm (12-inch) kettingzaag zwaard 3/8 LP / 0.050 (1,3 mm) voor 44 schakels

30cm (12-inch) kettingzaag zwaard 3/8 LP / 0.050 (1,3 mm) voor 44 schakels Product…

Klik op details/kopen om alle geschikte machines te zien
30cm (12-inch) Kettingzaag zwaard 3/8" LP / 1,3 mm (.050") voor 45 schakels aansluiting 1041 / A041

30cm (12-inch) Kettingzaag zwaard 3/8" LP / 1,3 mm (.050") voor 45 schakels aansluiting 1041…

Klik op details/kopen om alle geschikte machines te zien
35cm (14-Inch) Kettingzaag zwaard 3/8" LP / 1,3mm / 52 schakels ZA-mount

35cm (14-Inch) Kettingzaag zwaard 3/8" LP / 1,3mm / 52 schakels ZA-mount Product code:…

Klik op details/kopen om alle geschikte machines te zien
Pagina(s) gevonden:
Product groepen
Feedback van onze klanten
"De Heer Giuliano
 
Ik heb net het mes ontvangen en het is het goede mes.
Ik wil U bedanken voor de goede service aan mij.
 
Gr.
Frans"
Frans


"Prima geholpen. Ik had een beetje mijn bedenkingen over deze webshop omdat ik geen reviews kon vinden, buiten hun eigen website. Creditcard betaling haalde mij over de streep. Ze zijn kundig, weten waar ze over praten en reageren snel. Had contact via WhatsApp wat razendsnel ging. Producten zijn voorzien van een QR-code om als het nodig is een product nogmaals makkelijk te bestellen. Toch handig!"
Michiel


"Very usefull, precise and professional advices, quick delivery (in france)... Perfect, thanks !"
Xavier Beaudet


"Vandaag geholpen door Dome. Man man wat een goede service heb ik gehad van deze meneer. Alles uit gezocht voor mijn oude komatzu kettingzaag. Heel veel dank daarvoor tot de volgende keer...echt dit is een top dienst verlener!"
Dick


"Voor een Wolf A 340 e grasmaaier zocht ik een duwaskoppeling. Ik weet nu dat dit zo heet. Foto gemaakt en opgestuurd. Ondanks grote drukte kreeg ik snel een app om nog een foto van de modelsticker op te sturen. Ik kreeg toen in her weekend reactie met een aanbieding voor een verpakking met vervangingsset. Had deze week.ook al een verpakking wielasklemmen besteld en die werden na 2 dagen ook voor een zeer mooie prijs geleverd. Ik vind het een heel fijn bedrijf. Enige opmerking. De zoekfunctie op de site kan voor mij beter. Als je op Wolf zoekt dan ook graag in eerste instantie alleen producten van/voor Wolfgarten. Maar de service is voor mij onovertroffen."
Theo Goedendorp


"De aankondiging van verzending per mail , met een foto van het pakketje , maakt jullie bedrijf wel uitzonderlijk . Je weet wat je besteld hebt , nu zie je het ook . De ontvangst , de volgende dag , per Post. NL was perfect . De producten passen en het apparaat werkt weer naar behoren ."
Ronald Broeren , Hamont-achel , België